Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Napszemüveget most hogy lehet...

Napszemüveget most hogy lehet venni optikában, maszkban lehet csak felpróbálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni optikában egy napszemüveget. Viszont ugye beltéren kötelező a maszk.

Hogy lehet így felpróbálni? Vagy az nem sima üzletnek számít?

Várjam meg az enyhítést?


2021. jún. 3. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

barátnőm kb 1 hete vett szemüveget, amíg felpróbálta és megnézte magán, levehette a maszkot

nyilván nem maszkban fogod hordani, azért anélkül kell látnod az arcodon, hogy hogy áll


ha valamelyik optikában nem így állnak hozzá a dologhoz, keress másikat 🙂

2021. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Szerintem ha bemész a boltba, és megkérdezel egy eladót, hogy a próba idejére leveheted-e nem veszítesz semmit.


Februárban csináltattam új szemüveget, és csak az orromról húztam le a maszkot, hogy az arcomat éri-e a keret, de a nő már elkezdte, hogy "meg fognak büntetni". Viszont bent a vizsgálaton meg a másik nő mondta, hogy vegyem le, mert csak belehelem az üveget, és nem akar rosszat adni.

2021. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Friss élmény, tegnap jártam optikában: külön mondta az alkalmazott, aki odajött foglalkozni velem, hogy amíg megnézem magamon a kereteket, addig nyugodtan húzzam le a maszkot.
2021. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!