Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom kicseréln...

Egyszerűen nem tudom kicserélni a nyelvpiercingemet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hiába tekerem jobbra, balra, nem megy :S

Úgy csinálom, hogy lefogom az alsó golyót, és úgy csavarom a felsőt, de nem jön..


2010. aug. 25. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
fogj egy zsepit és azzal fogd meg. Mképp szedd ki, mert ha most nem jön akkor később en is álmodj róla! én hetente kiveszem és letisztítom így nincs gond... Hallottam a sráctól aki csinálta nekem hj volt olyan aki visszament egy hét után miután csinálta neki és az idő alatt olyan gusztustalan lett a piercing, hog majdnem elhnyta magát mikor kiszedte! :) ugyanugy mint a vízkő, a "fogkő" is rárakódik. Én tűvel szoktam minden apró résből kiszedni. Sok sikert! fogd meg és határozottan zsepivel próbáld eltekerni, és fog meg mind2 végét, úgy sikerülnie kell. :)
2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy próbáltam, de semmi. :S

Amúgy semmi undorító dolog nincs körülötte, tök szép :)

Csak jó lenne kicserélni, mert így elég furán néz ki, hogy 2 különböző golyó van benne :D

2 hete szúrattam, tegnap cserélte kisebbre.

2010. aug. 25. 13:23
 3/7 A kérdező kommentje:

Huh, sikerült! :)

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig kell tekerni :D

Amúgy légyszí válaszolj, ha erre jársz.. Az gáz, ha nem teljesen tekertem rá?

2010. aug. 25. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen gáááz... Én nekem volt már többször, hogy kiesett! Evés közben például... volt mikor nem nyeltem le, sikerült megmenteni, de volt rá példa hogy a kis golyót egyszer lenyeltem... :( Ez van sajna, bajom nem lett tőle, mert uyge elég kicsi, de ha a nagyobbat nyeltem vna le, lehet okozna bajt...

Azért kell sokáig tekerned, mert elég nagy a menet bennt pont azért, hogy ne rögtön essen ki, így biztonságosabb. Nyugodtan telerd rá rendesen! Így utólag eszembe jutitt, hogy először én sem tudtam kivenni, nem is tudom miért, de azóta pillanatok alatt kiveszem, berakom!

2010. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már rátekertem normálisan :)

Köszi a segítséget

2010. aug. 26. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok...mivel erről bezséltünk este ki is esett, lehet már vissza sem rakom... Nagyon ráharaptam, majdnem letört elöl a fogam! :( Vigyázz vele!
2010. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Uhh szegény :S

1x már én is ráharaptam, mert hosszú volt a szár már.. Viszont amióta kicseréltettem kisebbre, azóta fel van dagadva, és felül egyre mélyebb a kráter.. :S

2010. aug. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!