Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a jawbreake...

Rendelt már valaki a jawbreaker-ről vagy hasonló áruházból? Vámmal kapcsolatba lenne kérdésem.

Figyelt kérdés
Őszintén szólva minden érdekelne ezzel kapcsolatban. Mit kell fizetni, kinek kell fizetni, hogyan kell bevámolni, mennyi vámot/áfát kell fizetni + ha többen rendelünk akkor jobban megéri -e?

#vám #webshop #külföldi rendelés #Jawbreaker #Alternatív divat #Altfashion
2021. jún. 10. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy amcsi vagy angol oldal-e

Ha olyan hely ami az eun kívüli (amúgy van több eus webshopban is pár darabjuk de ha pont valami jó akcióra akarsz lecsapni az oldalukon akkor marad az eredeti webshopjuk)

akkor 20 euróig nincs semmi 150 euró alatt csak 27% áfa van 150 euró felett meg vám + áfa.

De ez a nyáron változik szoval nez utána a nav oldalán fel van töltve egy táblázatban.

2021. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én úgy tudtam hogy már 2021. Januárjától változnak a dolgok, ezért is tettem fel a kérdést, de ha még nem akkor nem😇
2021. jún. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!