Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan akinek jól sikerült...

Van olyan akinek jól sikerült a kép a személyigazolványán?

Figyelt kérdés
Ma voltam új személyit csináltatni és elhatároztam hogy most végre jól fogok kinézni rajta. Beállítottam a hajam, sminkeltem (nem estem túlzásokba azért) és a tükörben és a telefonom kamerájában is szépnek éreztem magam. Már elbíztam magam hogy milyen jó kép lesz erre megláttam az eredményt. Egyszerűen nem értem hogy hogyan sikerülhetett annyira rosszul. De utána is megnéztem magam kamerában és ott meg jól néztem ki. Ismerőseim is tapasztalták már ezt. Egyáltalán van olyan ember akinek igazán jól sikerülnek ezek a képek is?

2021. jún. 16. 17:23
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
70%
Igen, nekem pl az igazolványképem kiváló, sármosabb vagyok rajta, mint élőben, képen bármikor :D
2021. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nincs rá panaszom :)
2021. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát, én elég ronda vagyok, de a diákigazolványomon szerintem magamhoz képest nem olyan vészes a kép.

Mondjuk a buszon az ellenőr múltkor kinevetett és azt mondta anyukámnak, hogy "nagyon csinos" vagyok rajta, szóval lehet, hogy mégis gáz :D

2021. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a mostani személyimmel meg vagyok elégedve.
2021. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az előző személyimnél nekem nem volt rossz, viszont a mostani szörnyű és az összes többi igazolványképen is borzalmasan nézek és régebben is így volt. Emlékszem, hogy a diákigazoványomat is fordítva tároltam, hogy a kép ne látszódjon. A többségnek rosszul sikerül az igazolványképe, nem vagy ezzel egyedül és mindegy, hogy épp jó volt a hajad és a sminked, azon akkor is tudsz hülyén kinézni, ne is foglalkozz vele.
2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én a személyis képemen félig bepislogok, ezért úgy nézek ki rajta, mint aki be van állva. 🍃

De nem igazán érdekel, senki nem azt nézi, hogy szép vagyok-e az igazolványképemen.

2021. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az okmányirodában kapkodnak, és nem figyelnek arra, hogy mi lenne az előnyös, ráadásul sokszor a képet sem ott vágják el újabban, ahol kéne - szinte már csak az ember feje van rajta, semmi nyak, stb.


A covid előtt voltam úgy, hogy visszaülök iskolapadba, elmentem diákot csináltatni. Szembe üljön, ne mosolyogjon úgy, csukja be a száját, ne biccentse a fejét, stb. Az eredmény: egy olyan fotó, amely bármely előzetesben megállná a helyét. Okmányirodában végezve bementem a szomszéd fotóshoz igazolványképért a leckekönyvhöz, ő rendesen beültetett, melyik profilom előnyösebb, biccentsek, mosolyogjak, nem áll alatt vágta le - olyan képeket kaptam, amire öröm ránézni azóta is. Pedig csak 15 perc a különbség.

2021. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esély sem volt arra, hogy jól sikerüljön, mert alapból ronda a fejem.


21F

2021. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is ronda vagyok - de itt a fotóról van szó:

Nekem meg az útlevelembe csináltak olyan képet, hogy Londonban a repülőtéren az arcfelismerő rendszer kiszedett a sorból (nagyon égő volt)!

Aztán elkísértek valami főnökhöz, és nézte, aztán mutattam neki a jogsimat is: azt a szánakozó pofát látni kellett volna: fekete fehér ocsmány képek, amik nyomokban sem hasonlítottak rám... Mellettem egy chilei csávó briliáns színes-képekkel...

Aztán nagy lenézés közepette elengedtek...

2021. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!