Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni azzal, ha...

Mit tudok csinálni azzal, ha állandóan beszakad a körmöm (géllakk)?

Figyelt kérdés

Elkezdtem magamnak csinálni a körmömet, géllakkal. Direkt a CrystalNails Compact Base Gel-t választottam alapnak, mert azt írták róla az oldalon, hogy ez erősebb, strapabíróbb és tudtam, hogy nekem gyengék a körmeim. Viszont így is rendre beszakad a körmöm. Nem csinálok vele semmi olyasmit, ami különösebben igénybe venné és nem is pisztergálom, feszegetem. Mégis mindig beszakad egy-egy körmöm.

Ezzel mit tudok tenni? Vigyem fel több rétegben? Vagy valami mást kellene használnom alapnak? Korábban zselés körmöm volt, az nyilván erősebb volt és azzal nem volt ilyen gondom, mindig szépen megmaradtak a körmeim. Viszont direkt inkább géllakkot akartam, mert azt itthon gondoltam könnyebben ki tudom vitelezni, le lehet oldani és akkor tuti nem reszelem el a körmöm stb.


2021. jún. 26. 16:55
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
53%
Esetleg egy körömerősítő kúra a sajàtjaidra?
2021. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, van annak értelme? Mindig ilyen volt a körmöm, ezért volt műkörmöm. A sajátomat soha nem tudtam csak úgy megnöveszteni, mindig tövig le kellett vágni. Aztán a műköröm után ugye megmaradt a hossza, elkezdtem géllakkozni hátha.
2021. jún. 26. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Mehet a compact több rétegben
2021. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ha több réteggel is beszakad? :D

Létezik esetleg oldható zselé, amit használhatnék alapnak? Reszelni nem merném, de ez a géllakk dolog úgy néz ki így nem lesz jó.

2021. júl. 20. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a compacttal nem bírzs, a zselével még annyira sem fog menni. Gyakorolj.
2021. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg tudom csinálni magamnak, nem ezzel van a gond…
2021. júl. 21. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnád csinálni, nem szakadna be.
2021. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mondd meg mit csinálok rosszul. Szerintem semmit, csak olyan a körmöm mintha nem is lenne, mindig tövig le volt vágva régen is különben beszakadt.
2021. júl. 21. 21:19
 9/11 A kérdező kommentje:
De hallgatlak.
2021. júl. 21. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Húzz egy alapréteget, szórj bele clear porcelán port (vagy cn hardener sand-et) köttesd meg. Ha megkötött, alaposan portalaníts,majd húzz egy következő compact réteget úgy, hogy a köröm gerincére több anyagot engedsz, így alakítasz ki egy mini c ívet.

Ezzel a módszerrel tartósabb lehet az anyag.

2021. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!