Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem magam szépnek,tanácsok?

Nem érzem magam szépnek,tanácsok?

Figyelt kérdés
Régebb megvoltam magammal,szerettem magam.Mára viszont mindig másokhoz hasonlitom magam.Egy éve egy fiú került az életemben aki soha nem nézett rám.Havonta váltogatta illetve váltogatja a lányokat én pedig nyilván hozzájuk hasonlitgatom magam,hogy mennyivel jobb az alakjuk,az arcuk stb.

2021. júl. 14. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így csak a leírásból biztos nem tudom megmondani.

Azt viszont én sem helyeslem, hogy másokhoz méricskéled magad.

2021. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi értelme annak, ha ezzel kínzod magad, hogy hozzájuk hasonlítgatsz.


Ne egy olyan fiú után menj, aki havonta cseréli a lányokat. Valószínűleg nem bír megmaradni egy mellett, te pedig normális lánynak tűnsz, nem ezt érdemled, hogy 1 hónap után le legyél cserélve. Hidd el, van olyan akinek a szemében te is gyönyörű vagy, és nem cserélne le 1 hónap után, csak még nem találkoztál vele, mert ilyen fiúkra koncentrálsz, és ilyenek miatt megy el az önbizalmad:))

2021. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!