Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke vagy barna haj a szebb ?

Szőke vagy barna haj a szebb ?

Figyelt kérdés
nőknél

2021. júl. 23. 00:50
A kérdező szavazást indított:
szőke
barna
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Az ami jól áll, illik az adott nőhöz. Valaki szép szőke hajjal, teljesen az illik a bőréhez és arcához és ha befesti sötétebb barnára akkor az egyáltalán nem áll neki jól és fordítva is. Arról nem is beszélve hogy nem csak ez a 2 hajszín létezik.
2021. júl. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
A barna unalmas.
2021. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván a barnára szavaznak többen, mivel a magyar nők többsége barna.
2021. júl. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, hogy férfiak, nők válasza egyaránt érdekel-e, én nő vagyok.


Valamiért mindig is szebbnek találtam a fekete-sötétbarna hajat. Szerintem egyszerűen csodálatosan szép egy hosszú barna hajkorona.


A szőke belőlem mindig ilyen 'mű' érzést váltott ki. Valamiért ha ránézek egy szőkére festett nőre, egyből az jut eszembe, hogy egy plasztik barbi baba, és hogy be van zárva a közösségi oldalak börtönébe. Még ha nincs is így, sajnos belőlem ezt váltja ki.


A természetes szőke gyönyörű, de a barna akkor is szebb az én véleményem szerint.

2021. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

#4

Nálam pont ellenkezőleg, a szőkét gyönyörűnek látom(akkor is, ha festett, de csak ha szépen van befestve, nem száraz meg csibesárga), a fekete hajat pedig a kisebbséggel asszociálom...szerintem nem szép, de látod ahány ember, annyi ízlés.

2021. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Elismerem, hogy a barna is szép mert kontrasztos, jól kivehető a hajzuhatag esése, a szemöldök formája, a barna szeme amennyiben barna az is.

Fiatalabb koromban a barnák fejeték vettek le a lábamról, de mostanában a szőke kék szem őrjít meg.

Egyszerűen a hamvas puha fehér bőrön a szőke haj és az égszínkék szemek egyszerűen megbabonáznak.

Itt van ő példáúl:


[link]


Egyszerűen nem tudok betelni a szépségével, csak nézem és csodálom.


F.44

2021. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a kopasz tetszik a legjobban.
2021. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Nekem a természetes barna, még akkor is, ha szerintem a barna hajú nők butábbak.
2021. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
93%
Függ a szem színtől és a bőr színétől. Sztem mindkettő szép 😊 Barna kicsit jó lányos a szőke pedig olyan vad😉
2021. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
17%
A barna a f0s színe, szóval a szőke
2021. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!