Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti jártok körmöshöz?...

Lányok, ti jártok körmöshöz? Ha igen, miért? Ha nem, akkor miért nem? 24/L

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék én is szép körmöket (sajnos az enyém ahogy megnő, törik is le). Mindig irigyeltem azokat, akik csináltatják a körmüket, mert olyan szép, csajos, nőies. A városomban 5-7000-et kérnek el a manikűrösök, de sajnálom rá a pénzt, mert 3 hetente menni kell :/

2021. aug. 16. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jártam pár évig, én 5 ezret fizettem a műkörömért. Mostmár magamnak csinálom otthon hobbiból.
2021. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

10 éve járok, már évek óta géllakkot csináltatok csak. Rövid, szolid és szép.

Én nem tudom magamnak olyan szépen megcsinálni a manikűr részét sem, lakkozgatni nincs türelmem, le is pattog rövid időn belül, nekem nem éri meg vacakolni vele.

3 hetente járok, 3000 Ft

2021. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem jártam sosem.


Sajnálom rá az időt, inkább edzek helyette, az eredménye sokkal látványosabb:)

2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom rá a pénzt, mert itthon, töredék áron meg tudom csinálni, és így is mindig kérdezik, hogy műköröm van-e.
2021. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én járok közel másfél éve folyamatosan!

Eleinte saját körömmel volt gél lakkom 4000 Ft- ért! Viszont mindig 5 hétre jártam, mert 3-4 hétnél volt; hogy semmi sem látszódott.

Fél éve egy másik körmöshöz járok akinél épített körmöm van ( s méret) 6000- 7000 Ft között fizetek a töltésért! Nem kevés; de szintén 4-5 hétre járok.

Végül én is úgy döntöttem, hogy rendelek pár cuccot és csinálgatom majd magamnak. Esetleg később elvégzek egy képzést is!

Én köröm nélkül sajnos nem tudom elképzelni magam 🤨

2021. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
86%
Nem, magamnak festem meg eszek kollagént ami karban tartja (előtte tört nagyon). Körmösre sajnálom a pénzt.
2021. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer, még 18 évesen mentem el géllakkot csináltatni, akkor úgy láttam, hogy ez egyszerű (már ha nem mindenféle különleges díszítést ccsinálunk) és utána anyukámmal beruháztunk egy géllakkos szettre. Először nyilván nagyobb kiadás mint egy körmöshöz elmenni, de pár hónap alatt megtérül (főleg mivel ketten használtuk).

mióta géllakkozok itthon, magamnak, azóta sokkal nagyobbra meg tud nőni a körmöm, mert a géllakk is erősíti. Ezzel akkorára megnő, hogy nekem már kényelmetlen is tud lenni, pedig e nélkül nekem is nagyon könnyen letört.

2021. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legtöbbször az ujjbegyemig ér a körmöm és natúr.

Ha hosszú, akkor zavar. A sima lakk pedig nem a legtartosabb. Illetve eü-ben dolgozok és hát nem a legpraktikusabb annak ellenére, hogy jó pár kollégámnak meg van műkörme. Mellesleg nem szívesen szánom erre az időm és a pénzem. Jó úgy ahogy van.

2021. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nem, mert fölösleges pénzkidobásnak tartom magamra nézve.

Egy időben jártam, de engem már 2 hetes lenövés idegesített, nem tetszik, viszont kéthetente meg nem fogok ennyi pénzt meg időt rászánni.

Ha alkalmakra meg akarom csinálni, akkor kifestem magamnak és annyi.

2021. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

6 éve járok

3 hetente 4000 Ft.


21/N

2021. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!