Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek melyik jön be...

Férfiak! Nektek melyik jön be jobban, a műköröm vagy a természetes köröm?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 00:58
A kérdező szavazást indított:
Műköröm
Természetes köröm
Festett köröm (körömlakk vagy géllakk)
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a természetes jön be a leginkább. Van, hogy a mű is csajos, de akkor is a természetes a tuti nyerő.
2021. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy a természetes jön be, és ezzel szerintem sokan vagyunk így. Valaki csaj majd leírja, mire jó a bazinagy műköröm?
2021. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindenben a természetes jön be. Legyen ápolt, de se fazon, se mű semmiben, se smink se lakk semmi cicoma.
2021. aug. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

EZt csak azért csinálják hogy megmutassák a másiknak hogy milyen.

Ugyan úgy a száj feltöltést se szereti egy férfi sem.

De a műcsecs ami már természet ellenes , az se tetszik senkinek.

2021. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nőként mondom, hogy volt egy időben mindig géllakkos műkörmöm(hosszú sosem volt, nem szeretem, ha akár csak egy kicsit is hosszú a körmöm, zavar), és most az utóbbi hónapokban természetes. Őszintén szólva a kutyát nem érdekli, az ablakon kidobott havi 5-10 ezer forint a körmözés. A csicsás, hosszú műköröm meg egyenesen olcsó ribis benyomást kelt.
2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

A természetes,de festett köröm tetszik.

Ezekből az extrémebb színek is beindítanak, amik lábon is vannak, a fekete,sötétkék,bordó, stb.

F.41

2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt érdemes tudni, hogy a műköröm buzerancia alapvetően a nőket izgatja, a férfiak jellemzően vagy tojnak rá, vagy gusztustalannak tartják.
2021. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó lehet,ha igényesen van megcsinálva.
2021. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2021. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!