Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vásárolt valaki az utóbbi 1-2...

Vásárolt valaki az utóbbi 1-2 hónapban Ari by Ariana Grande parfümöt a Douglasben?

Figyelt kérdés

Régebben megvolt a parfüm és emlékszem mennyire szerelmes voltam abba a nagyon meleg édes, mégis friss illatba és tartós is volt. Voltam most szaglászni a Douglasben, de a teszter nem igazán adta vissza azt az illatot ami megmaradt, szinte alig lehetett érezni valamit, csak egy kis tisztaságillatot, de a lényeg, az a finom mályvacukor illat sehol nem volt, és tartós sem volt. Nem tudom, hogy csak a teszterrel volt valami vagy én vagyok hülye vagy esetleg megváltoztatták az illatot? Észrevettem, hogy a szórófej alatt van újabban egy kis gyűrű és talán a dobozra sem pont ugyanazok a dolgok vannak írva, amit én anno vettem.


Ti mit gondoltok, más nem tapasztalt változást?



2021. szept. 10. 12:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
2021. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem notino-ról tervezek venni. A Douglasban a teszter nem győzött meg. :/ a többi illatal (Cloud), viszont semmi probléma nem volt a teszternél sem, tartósak voltak és az illatuk is a régi finomság volt. Épp le volt akciozva a cloud és az ari is, szóval mindkettőből rendeltem egy 30 ml-st hátha csak az Ari teszter volt rossz. Nem hallottam semmi olyat, hogy megváltozott volna az illat, már arra is gondoltam hogy lehet Kelet-Európába rosszabb minőséget hoznak, dehát csak nem. :/
2021. szept. 11. 11:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a Cloud-dal jártam így. A Douglasban a teszternek nagyon fura poros-púderes-kókuszos-mű levendulás illata volt, szóval nem a legérdekfeszítőbb, mégis adtam neki egy esélyt és megvettem.

Az én példányomban a kókusz, levendula SEHOL, nagyon kellemes “tejszínes körte likőr” illata van. Őszies, ózonos, tiszta, és legalább olyan cukor bomba édességben, mint a Sweet Like Candy, csak ennek már szellősebb, hűvösebb időre szánt hangulata van, de a körte és a tejszínhab, ami a leginkább dominál benne rajtam, a nap végére a tejszínhab már átvált arra a “porosan roppanós” habcsókra. Valami zseniális egyébként, annak ellenére, hogy a teszter teljesen más volt. A szavatosság elméletileg 3 év. Ki tudja, mióta állnak ott azok az óriás 100 ml-es teszterek… 🧐


Bár… a legújabb illat, a God Is A Woman már elméletileg 100%-ban vegán. Lehetséges, hogy a többi illatot is úgy próbálják reformulálni, hogy mindegyik az legyen.

2021. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a választ! ^^


Most megvettem a Cloud-ot és az Ari-t egy 30 millisben, mert le is voltak értékelve épp. A Cloud-nál nekem a teszterrel sem volt baj, szerencsére kifogtam egy jót, úgyhogy egyből megfogott az a tejszínes melengető édesség.

Az Ari parfümnél még nem szagoltam soha normálisat a teszterből, de úgy voltam vele, adok neki egy esélyt ismét. Először nem tetszett, és tényleg nem az volt amire emlékszem, aztán másnap ismét azzal fújtam be magam, és mintha már visszaköszönt volna az a jól ismert mályvacukros édesség. De sajnos csak kb fél óra erejéig, a buszon, ahol a nagy melegben jobban párolgott az illat, de egyébként nem igen érezni semmit és iszonyú gyorsan elillan a bőrről. :( És mintha az üvege is más lenne kicsit egyébként, rosszabb minőségű. :( Észrevettem még a dobozon, hogy rá van nyomva külön, hogy made in france, ami eddig az USA volt, tehát a gyártását is áthelyezték máshova (legalábbis nekünk európaiaknak). Sajnos nem kizárt (vagyis elég valószínű), hogy az illatot is újragondolták (a dobozon is vannak változások, a színe, elrendezés, apróságok), ugyanis a régi dobozzal összehasonlítva az összetevőlistáról hiányzik egy csomó dolog az újon. :( A vegán feliratot én is kiszúrtam, de igazából azt írják rajta, hogy mindig is vegán volt és lesz, tehát ebből kiindulva ez nem indokolná a reformulációt.


Nagyon sajnálom, mert ez volt a legkedvesebb illatom, de már nem egészen olyan, mint régen, sem intenzitásban, sem illatban, sem tartósságban. :( Megsiratom. Nem tudom, hogy pl. az USA-ban mi a helyzet, hogy ott változott-e a helyzet, mert ezek szerint nem egy helyen gyártják az összeset, bár ez nem indokolná alapvetően a minőségbeli változást, de én sajnos ezt tapasztaltam. Jó lenne, ha a fogyasztók tájékozódhatnának az ilyesféle dolgok után hivatalos forrásokból, és nem a lehúzás menne, hiszen az ára nem ment lejjebb.

2021. szept. 17. 10:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha még találsz valahol, ajánlom, hogy próbáld ki a Justin Bieber Collector parfümöt. 100%-ban ugyanolyan illatú, mint az Ari volt.
2021. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amúgy köszi, hogy figyelmeztettél. Most akartam 100 ml-es Arit venni, mert a 30-asban már csak nagyon kevés van. Ez az egyik legkedvesebb illatom, nagyon illik hozzám, remekül el van találva benne minden… de akkor ezek szerint már egyáltalán nem olyan, mint régen.

Amúgy a Thank U, Next-em is “Made In France”, ennek ellenére nagyon erőteljes és 24 órás tartóssága van, erre nem lehet panaszom, csak az illata annyira nem jön be, mint a többi Ariana illatnak, de ez inkább ízlés kérdése.

A R.E.M.-em pedig “Made In EU” (nem fejtették ki bővebben, hogy honnan van), az is teljesen jól működik. Bár kíváncsi vagyok, hogy valóban más-e egy kicsit, mint az USA-ban gyártottak.

2021. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!!


Nagyon sajnálom, mert mint mondtam, nekem is legkedvencebb illatom volt, amikor rátaláltam, azt éreztem, hogy megvan AZ illatom, de így... :( Viszont én azért arra bíztatlak, hogy menj el te is a Douglas-be és szaglászd a tesztert (bár ugye én azzal mindig rosszul jártam, régebben is), esetleg kérj illatmintát ha lehet és úgy dönts. Hiszen nem állíthatom 100%-osan, hogy igazam van, lehet, hogy megkattant az agyam vagy nem tudom, én csak így tapasztaltam, mintha megváltozott volna az illata és a tartóssága.


Amúgy nekem nagyon furcsa, hogy ennyi féle dobozverzió/megjelölés van és, hogy ennyi féle helyről jön ugyanaz a termék, vagy termékcsoport. Ezeket nem egy helyről kellene beszerezniük azoknak, akik garantáltan eredeti terméket árulnak? A Douglas-nél meg nem tudom hol találhatnék eredetibbet. Én is kíváncsi lennék egy USA-ban forgalmazott Ari-ra, ugyanis böngésztem a netet, de sehol nem láttam erre panaszkodó embereket, egyedül azt hallottam, hogy a Cloud tartóssága sokat romlott az utóbbi időben. Hát nem sok esély van rá, hogy a közeljövőben kijutok Amerikába, mondjuk egy Ulta-ba vagy ilyenek, csak ezért meg nem megyek ki. Ehh

2021. szept. 17. 12:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha személyesen vásárolok a Douglasban, már csak kíváncsiságból megnézem az összes alját, hogy olyat vihessek haza, ami feltehetőleg tényleg “Made In USA”, ahogy az eddigi pomponos üvegcséim.
2021. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét, remélem találsz még a jó darabokból, én online rendeltem az enyémet. :/ Mondjuk most online nagyon le vannak akciózva az Ariana illatok, főleg az Ari, nem tudom, hogy a webshop árai a boltra is igazak-e. Majd írd meg mindenképp, hogy mi volt a boltban meg a parfümmel légyszi!! <3
2021. szept. 17. 12:43
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként utánaolvastam, és július-augusztus körüli cikkek szólnak arról, hogy tényleg a God is a Woman az első vegán parfümje Arianának, akkor ezek szerint tényleg elképzelhető, hogy ez áll a reformuláció hátterében és az illat változás mögött is. :( Így kicsit képmutató is a szöveg a dobozon, miszerint "always has been and always will be cruelty free". Így már nem is csoda, hisz az összetevő listának majdhogynem a fele hiányzik, ahogy összehasonlítom a régi és az új dobozt. Valamint a régin fel volt tüntetve, hogy mennyi alkohol van benne, az újon nincs.


Hát ez szívás, azért még reménykedem, hogy mivel még új a dolog és jelenleg az Ari nincs a legfelkapottabb parfümök között, így csak idő kell és többen panaszkodni kezdenek az illattal és a tartósággal kapcsolatban és akkor történik valami. Addig kipróbálom a Justin Bieber Collector editiont, hátha tényleg olyan, mint az Ari volt.

2021. szept. 17. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!