Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres intim szőrtelenítésnél...

Lézeres intim szőrtelenítésnél már az első alkalom után kihullanak a szőrszálak? Részletesebben kifejtem a leírásban.

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nagyon érzékeny a bőröm. A saját szőrzetem irritálja akkor is ha dzsungelnek meghagyom, ha trimmelek akkor meg pláne. A borotválástól is csak viszket, szúr a bőröm.

Több bőrgyógyász is javasolt lézeres szőrtelenítést. Voltam is első konzultáción. Sajnos a próbakezelést csak 2 hét múlva tudjuk megejteni mert kiderült hogy a kenőcs amit felírtak szteroidot tartalmaz, ez pedig problémás a kezelésnél.

Sok minden felmerült a konzultáción de egy valamit nem biztos hogy jól értettem. Úgy értettem hogy már az első alkalom után 5-10 nappal kihullik az összes szőr, akkor kell visszamenni a következő kezelésre mikor az "alvó szőrtüszők" aktivizálódnak. Tehát amikor ismét elkezd nőni, erősödni a szőrzet.

Én eddig azt hittem hogy az első alkalommal csak egy része hullik ki, a szőrnek és azért kell 5-10 alkalommal menni mert addigra tűnik el minden szőrzet.

Ha tényleg első alkalommal eltűnik a szőrzet az remek mert nekem minden napos probléma hogy szúr a szőrzet és szeretném ha minél előbb enyhülne a panaszom.

Nektek mik a tapasztalataitok? Mi történt az első kezelés után?

Ha esetleg van itt férfi aki megcsináltatta: a heréket nem vállalják (egészségkárosító hatása lenne). Ezzel a régióval mit kezdtél? Epillálod? A borotválás, trimmelés, meghagyás sajnos nálam mind problémás mert irritál a szőrzet.



2022. jan. 5. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kezelés csak a bőr alatt lévő növésben lévő szálakat érinti . Tehát egy kezelés nem elég .
2022. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/ Koszonom a valaszt. Ezt a reszt en is ertem. Viszont a konzultacion elmondottak alapjan ugy ertettem hogy mar az elso alkalom utan 5-10 nappal eltunik az osszes szorzet es utana csak kesobb, aprankent kezd kinoni a tobbi szor. Kb. 3-8 het utan mar annyira eros szorszalak kezdenek noni hogy vissza kell menni szortelenitesre. Ezt 5-10-szer kell megismetelni.

Azert erdekel hogy jol ertettem-e a dolgot, mert nekem irrotalja a boromet a szorzet. Nagyon nem mindegy hogy a kb. Havi kezelesek kozott gyengebb lesz a szorzetem vagy kb. 1 evet kell varnom hogy tenyleg szortelen legyek es addig nagyjabol ugyanilyen eros a szorzet, szur es viszket.

Persze azota rajottem, lehet ez nem olyan "gyakori" kerdes hogy itt valaszt kapjak ra. Majd megkerdezem a recepcion.

2022. jan. 5. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami már mátrix sejt elpusztult ott nem fog abból a szőrtüszőből neked szőr nem fognőni . Így fog folyamatosan elkopni .
2022. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!