Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Labelloról?

Mit gondoltok a Labelloról?

Figyelt kérdés

Mennyire egészséges?

Tartósítószert tartalmaz?

Neked milyen/ek vannak?


Főleg az ANGEL STARra vagyok kíváncsi^^ Köszönöm.


2010. szept. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, nekem csak még jobban kiszáritja a számat..
2010. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is, amint hozzászokott és pl. elfelejtettem felkenni már is kiszáradt, vegyél a johnsontól bebe-t, abból is vannak nagyon jók, nekem pl. gyöngyházfényű van :)
2010. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Drága.

Vegyél inkább a DM-ben Baleásat.

Volt egy zöld, kamillás Labello-m, semmivel sem tudott többet, mint egy DM-es darab.


Most a Baleás citromosat használom.

Színtelen, illatos, és finom.

2010. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is szarrá szárította a labello én nem is használok ajakápolót a szájfény meg a ruzs nekem ugyanugy ápolja meg még simább lesz a szám tőle
2010. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jobban szétrepedt a szám de leirtam már. :D

vegyél inkább gyógyszertárit...

2010. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van Labellóm, de szörnyű. Csak még jobban kiszárítja a számat. Én is azt javaslom, hogy vegyél gyógyszertárban, közönséges, szagtalan szőlőzsírt lehet kapni kb. 200-ért. Árulnak illatosítottat is, az 500 körül van.
2010. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem naon jó igaz nem olcsó de kettő van a melóhelyemen meg a kabátomba,nekem rózsaszín van,nem tudom hogy van e benne tartósítószert,vagy h egészséges e de nekem beválik.avonos is volt de az nem jó.
2010. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most egy gránátalmás van, nekem használ. Előtte egy ilyenem volt, Garnier. Jó ez is, csak túl erős a színe. :D


[link]


[link]


z pedig a gránátalmás Labello. Bár én 395 ft-ért vettem. A Garnier kb. 5-600 ft-ba került.

2010. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!