Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tom Ford Ombré Leather vélemén...

Tom Ford Ombré Leather vélemény? Férfias illata van?

Figyelt kérdés
Új parfümöt tervezek venni, 18 éves vagyok, nyílván férfi nemű, bementem Dm-be és magamra fújtam egy 007-es parfümöt és nagyon megtetszett az illata, pedig egy pár ezer forintos cucc, és gondoltam akkor milyen cseszett jó illatuk lehet az olyan árfekvésű parfümöknek mint ez a Tom Ford (b 50 ezer forint). 20 ezer forintig gondolkodtam, de simán feltudok menni 50 ezerig is. Mindent meghallgatok, esetleg ha van ilyen árkaliberű cucc ami sokkal jobb választás, mind 20 ezres mind 50 ezreseknél. Férfias karizmatikus illat kéne, amiután vissza fordul az ember hogy hú baszki ez az illat sem jön velem szembe minden nap. Buliba, minden napi életre, kondira, randira, szóval a basic dolgokra használnám Szerintem érthető , válaszokat előre is köszönöm, köszi hogy elolvastad, további szép napot :)

2022. jan. 25. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól mert tetszett egy olcsó nem biztos hogy tetszeni fog a drága is. Amúgy meg nem lehet egy parfümöt mindenhova. Ha zárt térben vagy emberek között oda megint más illat meg erősség kell ha buliba mész akkor megint másik, évszakonként szintén nem lehet ugyanazt plusz nappalra estére is más illat illik. Gyurmázni meg nem is értem minek fújnád be magad. Az proli dolog. Ja és az ilyen bőrös pacsuli alapú illatok elég megosztóak nem az a generic uniszex illat amit a dm-ben magadra fújtál. A középkategóriás parfümök abban mások,hogy nagyon valamilyenek. És az az irány vagy tetszik,vagy nem. Szóval jobb először egy pár milist próbára berendelni ha tetszik,akkor megvenni egy üveggel.
2022. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy uniszex parfüm szóval egyáltalán nem férfias. Sőt szerintem inkább nőiesebb.
2022. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Armani Code
2022. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kell gyurmázáshoz be fújni magam mert izzadok mint a ló, és kanszagom van, amit nem lehet dezodorokkal elfolytani. Konkrétan ömlik rólam a víz
2022. jan. 26. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A parfüm az nem arra van hogy az igénytelenségből fakadó tedtszagot elfedje. Nem is tudja csak még undorítóbb lesz a szagod. Fürödj néha meg egy kis canesten csodákra képes.
2022. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, eddig még nem próbáltam, de majd igyekszem edzés közben 6x is lefürdeni. Be sem megyek a zuhanyzóba, ott helyben a súlyok mellet levetkőzöm és megmosom magam szappanal
2022. jan. 26. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan parfümök, amiket edzéshez javasolnak, de azok meg más alkalomra nem nagyon alkalmasak, azoknak inkább olyan illatuk van, mintha a zuhany alól jöttél volna ki, viszont hiába parfümözöl edzéshez, attól még ha ömlik a víz rólad, nem lesz jobb a helyzeted, szóval edzéshez én sem használnék parfümöt, edzés után első utad haza vezessen zuhanyozni, pont.


Amúgy az, hogy egy olcsó parfümnek megtetszett az illata, az nem jelenti azt, hogy minőségi is. Az olcsó illatok közül soknak nagyon rövid ideig tart az illata és gyenge intenzitásuk van, viszont nem érdemes feltétlen 50 ezres parfümöt sem venni egyből, főleg 18 évesen nem tenném, bár ha gazdagok a szüleid, és rengeteg zsebpénzt kapsz, akkor arra költöd nyilván amire akarod.


A Tom Ford illatok viszont ilyen 25 év fölöttieknek valók, azok komolyabb, inkább üzletember parfümök, fiatalokon furán mutatna.


Ha egy jó parfümöt akarsz 18 évesen, ami jó randira, buliba, akár suliba is módjával és minden évszakban használhatod minden ruhával, akkor én a Versace Eros EDT-t használnám. Van belőle EDP is, annak jobb a tartóssága és az intenzitása, viszont az nyáron talán nehezebben viselhető, a sima klasszikus EDT viszont sokkal hordhatóbb, a lányok szeretik. Annyira nem tucat illat, mint a One Million, vagy újabban a Dior Sauvage, de azért használják páran.


Ha olyat akarsz, amit valamivel talán kevesebben használnak, akkor kipróbálhatod esetleg a Carolina Herrera 212 Men-t, ez inkább tavaszi, nyári illat, de ősszel is működik, télire már nem az igazi, de ez is jó buliba, vagy akár suliba is.


Én viszont a helyedben, ha már mindenképp rá akarsz szánni pénzt, akkor vennék két parfümöt. Vagy úgy, hogy egyet ősszel-télen, a másikat meg tavasszal-nyáron használod, vagy pedig veszel egy 4 évszakos signature cuccot, amit mindig mindenhol használhatsz (mint pl. az Eros, vagy akár egy Dior Sauvage), meg veszel egy különlegesebb illatot, amit csak buliba meg randihoz használsz, ha egyedi akarsz lenni.


Az első esetre pl: Tavaszi-Nyári illatnak mondjuk: Davidoff Cool Water Intense, CH 212 Men, Dolce & Gabbana Pour Homme


Őszre-télre: Versace Eros Flame, Bentley for Men Intense (ez is inkább érettebb férfiakon áll jól).


Ha pedig akarsz egy signature négy évszakos cuccot, meg egy különlegeset, akkor négy évszakosnak monsjuk Dior Sauvage, Versace Dylan Blue, Salvatorre Ferregamo F.


Különleges illat buliba: Jean Paul Gaultier Le Male Ultra Male, Armani Code Profumo, Carolina Herrera 212 VIP Black.


Azért cak módjával, ne költs rá ennyi idősen túl sokat feleslegesen, csak ha belefér a keretedbe.

2022. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!