Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mint gondolnal egy 20 eves...

Mint gondolnal egy 20 eves lany ismerosodrol, ha?

Figyelt kérdés
Ha tinikoraban (15 evesen) kover lett volna, most 20, es ahanyszor talalkoztok egyre vekonyabb. (Nem korosan, nem nez ki rosszul/gyengenek, de tenyleg egyre vekonyabb)
2022. márc. 10. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Pont leszarnám :D...az ő dolga. Ha meg mondjuk megtetszene jelezném felé lehet vagy mégsem...
2022. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Ha meg mondjuk megtetszene jelezném felé lehet vagy mégsem."


Ezt nem teljesen ertem:D

2022. márc. 10. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, azt gondolnám hogy megdolgozta érte
2022. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Felmerülne, hogy a korábbi kövérsége alatt kialakult egy testképzavar, ami arra ösztökéli, hogy egyre vékonyabb és vékonyabb legyen, mert még mindig dundinak látja magát a nyilvánvaló különbség ellenére.
2022. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan ezzel engem is leírtál, ezzel a mondattal. :D Pont ilyen vagyok. Kövér voltam, most pedig fogyózom, és pár kiló, és végre elérem a célomat. Vannak rokonaim, akiket csak pár havonta látok, azok mindig meg is jegyzik, hogy csak egyre vékonyabb és vékonyabb vagyok... Most nem is tudom, hogy mit kéne erről gondolni? Én az egészségem miatt fogyókúrázok, és a célom is egy normális, egészséges testsúly. Viszont nyilván ezt nem tudhatod az embernél, hogy mi miatt történik? Életmódváltásba kezdett, vagy valami betegség, esetleg más problémák miatt? De igazából nem tudom, hogy most tényleg mit kéne erről gondolni.
2022. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
a 20 éves is tini még.
2022. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
Kb semmi extràt nem gondolnék. Szàmomra majdhogynem ugyanannyit jelentene, mint egy megvàltoztatott hajszín.
2022. márc. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Hogy ha nem pajzsmirigyes, akkor egy átlagos későn érő tini. Nem az, amelyik 13 évesen virágzik, aztán 19 évesen már túl lenne a fénykorán. :DD
2022. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Talán rájött, hogy a kövérséggel csak az egészségét veszélyezteti és most komoly életmódváltásba fogott, hogy lefogyjon.

Csak gratulálni tudok érte.

2022. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy milyen szintű ismerősöm.


pl. ha kollegám, akkor nem szólnék semmit, csak tudomásul venném. Testalkatról, öltözködésről, szépészetről, stb. férfiként SOHA nem beszélek nőknek a munkahelyen, mert rázós és rizikós téma, valaki félreért valamit, és komoly probléma lehet belőle.


Ha családi ismerős, akkor 2 eset lehet:


bejön a csaj, vagy nem jön be. Ha bejön, és szingli vagyok, akkor megfontolom, hogy rámozdulok, és bókolok neki valamit.


Ha nem jön be, akkor nem teszek megjegyzést a testalkatára, max köszönök neki és időjárás-jellegű dolgokról csevegünk.

2022. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!