Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barna haj és kék szem...

A barna haj és kék szem inkább sötét vagy világos típus?

Figyelt kérdés

Ugye a barna haj és barna szemre szokták mondani, hogy az sötét típus. A szőke hajra meg kék szemre, hogy az a világos.

Akkor mi a helyzet a barna haj kék szem komboval?



2022. márc. 11. 17:22
 1/8 anonim válasza:
Görögös beütés
2022. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hideg, világos.
2022. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Miért világos? A kék világos a barna sötét szín.

2022. márc. 12. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kék szem soha nem lesz meleg, sötét árnyalatú, teljesen mindegy, hogy milyen a haj színe.
2022. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a barna szemmel és szőke hajjal?
2022. márc. 12. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
világos barna haj és kék szem az északis bárki bármit is mond
2022. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, az a barna haj is olyan hú de nagyon sötét, hogy 8-ból 7 milliárd között világítana... A szem meg pláne a legfontosabb két pont az emberen. Ha észak- és közép-európaiakból állna a világ, akkor lehetne ezt sötétezni, aláírom, de ez még európai (vagy mondjuk távol-keleti) viszonylatban sem sötét, nemhogy világszinten.
2022. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
seasonal color palettes. 7-esnek is mondom, de a kérdezőnek is. A sötét és világos vonások keveredhetnek is. és ez főleg a szem-haj-bőrszín kombóból adódik össze. Nekem elég világos bézs a bőrszínem, nem éppen sötét (de szürkés) barna hajam van és már mondhatni sőtétbarna szemem (húgomé gyönyörű étcsokibarna). Mi sötét/mély tél típusok vagyunk (deep/dark winter). Ugyanakkor van hideg tél és tiszta tél típus is. Ennek megfelelően nem mindegy milyen színeket viselsz. Én szeretem a típusom, tapasztalatból eddig is tudtam, mik a színeim és tényleg az igazán mély, erőteljesebb színek állnal jól, mint a türkíz, a mélyebb lilák, a pink, a tipikus rgb piros és persze a fekete. A legtöbb pasztell szín sápaszt sajnos, pedig akadnak kedvelt színeim, amiket nem tudok viselni. És ezek a pasztellek nem csak sápasztanak, hanem kövérítenek is. Jobbak a mély színek. A barna haj és kék szem kombinációja az ősz ivételével 3 évszak lehet. A tél típushoz sötétbarna-fekete haj kell és hideg-neutrális tónusú bőr (mint esetemben a bézs, az ezüst és az arany egyaránt illik hozzám), ez egyébként nagyon-nagyon ritka természetes színkombináció, Magyarországon eddig 1-2 példát ha láttam. Sanszosabb, hogy vagy tavasz vagy nyár típusok közül vagy valamelyik. :)
2022. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!