Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak sminkben megyek ki az utcára, akár otthon is csak abban érzem szépnek magam? Többi lent

Figyelt kérdés
Alapozót nem szoktam felrakni, ellenben a szempilla spirál elengedhetetlen. Még otthon is, mivel csak azzal érzem magam szépnek, jónak. Mert ha nincs rajtam és belenézek a tükörbe, egyáltalán nem tetszik amit látok.

2022. ápr. 18. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Megszoktad, saját fejedben van csak így, a valóságban smink nélkül is szép vagy, lehet, hogy szebb. Vagy esetleg ha nem vagy szép, akkor sminkkel sem.
2022. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz.

Egy pszichológus segíthet ezen.

2022. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Azért mert alapból csúnya, átlagos vagy, és csak a festék dob rajtad.

Vannak olyan nők akik alapból is szépek és a festék még csak kihangsúlyozza a szépségüket.

Valójában az a szép nő aki reggel felkel és akkor is szépnek látjuk, úgy mint egy férfit.

F.44

2022. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ettől még nem kellene kijelenteni, hogy valóban csúnya vagy átlagos vagy. Önbizalomhiányos viszont biztosan.

A szempilla liftingem mióta teljesen kiment és nem csináltattam újra rosszul érzem magam, hiányzik, úgyhogy megértem. Pedig én sem vagyok csúnya, többen is kérdezték, hogy modellkedek-e vagy mondták, hogy modellnek való az arcom (ilyenkor sosem full sminkben voltam). Smink nélkül nem vagyok olyan magabiztos, csúnyácskábbnak érzem magam.

Ha egy ideig elhagyod a spirált megszokod magad nélküle, vagy a sminkelést untad meg, akkor lifting vagy 1D megoldás lehet :)

2022. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Az normális, hogy benne szebbnek látod magadat, az viszont nem, hogy nem vagy meg nélküle.

Lehet, hogy túl maximalista vagy magaddal szemben.

2022. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Önbizalomhiány. Helytelen kép kialakitasa magadról és másokról.

Ezen tudsz változtatni. Meg kell tanulnod, hogy nem a sminktől függ a szépséged és nem smink alapján értékelni magad

2022. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Csak anyi hogy megszoktad.

ėn rėgen voltam ilyen, pàr percre leugrottam a boltba ės mėg oda is egy kis smink, bàr ėn nem szempilla màniàs mert nekem alapbol fekete dùs, nekem inkàbb a böröm az amivel nagyon nem voltam kibėkülve tipikus tini kori pattanàsok alapozò korrektor puder nėlkül sehova nem mentem.

Hàla istennek màr szeretem az arcom smink nėlkül is, ma màr ami nėlkül nem megyek el egy jò fėnyvėdö krèm meg otthon is kenem. Ami böràpolàs nem smink ;)

de imàdok sminkelni hozzà teszem, csak közben ne alakuljon komplexussà.

2022. ápr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cubina ***** válasza:
100%
Én a számmal vagyok így, de csak mert nincs színe, kontúrja, olyan halvány, alig látni. Ha kifestem, egyből van szám, és szép formát alakítok neki, így szebbnek is látom magam. Nyilván nem csinálok kacsaszájat és nem is festem vörösre, csak szép színt adok annak, ami egyébként ott van, csak nem látszik. :)
2022. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!