Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Intim szőrtelení...

Lányok, fiúk! Intim szőrtelenítéshez az elektromos borotva bevált?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném tudni, h nektek mi vált be, hanem, h az elektromosat szeretitek-e! Ilyen fajtákra gondolnék:

[link]


Gyanta, epilátor kizárva, a krémtől és a pengés borotvától meg folyton kipattogzom.

Van egy olyan borotvám, aminek a szára végén egy hajnyíró alakú rész van. Na azzal meg az a probléma, h megvágtam vele magam. A puhább területeken becsípi a bőrt.

Ezért is gondoltam az ilyen, szitás fejűekre. Meg azt is hallottam, h ez nem nyírja le teljesen, egy pici borostát hagy, és én annak örülnék. Igaz ez?


A szitás borotvákkal is meglehet vágni a bőrt? Gondolok itt az olyan részekre, ahol nem lehet kifeszíteni rendesen. Vagy ezzel lavírozhatnék bátran?


2010. szept. 17. 09:14
1 2
 1/19 komasa ***** válasza:
100%
Nekem speciel az elektromos borotvától jobban kipattog a bőröm, mint a pengéstől. Szerintem nagyon érzékeny a bőröd és jobb lenne valami végleges szőrtelenítési megoldáson gondolkodnod, hogy ne kelljen soha többé terhelni és károsítani a bőröd.
2010. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kínlódjatok csak, megérdemlitek, ez a véleményem.


De ha már mindenképpen akarod, az elektromos borotva sokkal jobb, mint a hagyományos.

Én fiú vagyok, csak annyit tudok, hogy megvágni magad gyakorlatilag lehetetlen vele. Ha akarnád, sem sikerülne.

Egy minimális, alig érzékelhető borosta pedig valóban megmarad vele.

2010. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10:59! Ez nem a kínlódásról és a megérdemlésről szól. Puszta higiénia! A szőr a bacik lakhelye. Képzeld el 5-10centiben mennyi élhet!

És csak mellesleg, de Te inkább a dzsungelharcosra szavazol??? De ez 18-as karikás téma, úgyhogy csak egy igen v. nem, és túltárgyaltuk!

2010. szept. 17. 11:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a válaszodat hasznosnak találom!
2010. szept. 17. 12:00
 5/19 anonim ***** válasza:

Dzsungelnyuszómuszó puncedli szerintem szép, mint undorító!

:)

28F

2010. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak megsérteni vele, csak elmondtam a véleményem.

Azért ha évezredekig jó volt szőrösen, most sem lenne belőle semmi baj. Én nem engedném a feleségemnek borotválni, ha akarná sem.

Ha nekem nem hinnéd el, kérdezd meg a szüleidet.

2010. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utosló válaszoló, hány évesek vagytok a feleségeddel?
2010. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38 és 36
2010. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És teljesen természetesen torzomborzos a puncija? Bikinivonalban sem szedi le?

Az elég ritka!

De én is így vagyok vele, hogy sokkal izgalmasabb egy szép természetes szőrös punci, mint a kopasz!

2010. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vegyétek már tudomásul, hogy az utolsó 10-15 évet leszámítva, soha, senki nem borotválta a nemiszervét.

A bikinivonalat sem.

A strandon a bikiniből kilógott a szór.

ÉS EZ ÉSZVESZTŐEN EROTIKUS VOLT.

A maiak irigykednének, ha tudnák mennyire

2010. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!