Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kevés pénzből...

Hogyan lehet kevés pénzből ápolt, igényes megjelenést elérni?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok és szeretnék én is ápolt, igényes lenni, de közben a saját megélhetésem megteremtése sem könnyű feladat, rengeteg pénz a lakhatás, a kaja stb., minden alap szükséglet is. A kérdésben említett ápoltság és igényesség alatt most ne csak arra gondoljunk, hogy az ember lefürdik és megmossa a haját, de szerintem pláne nőként fontos lenne a megfelelő bőrápolás, a hajunk megfelelő kezelése vagy a szőrtelenítés is. Én sajnos nem vagyok olyan szerencsés alkat, akinek pl. gyönyörű szép hibátlan a bőre vagy csak szőke kis pihék vannak a testén, emiatt többet kell foglalkoznom magammal. Mindig nézegetem, hogy kinek milyen termék vált be, ki mire mit használ, milyen opciók vannak stb., de szinte a sírás kerülget mikor meglátom mi mennyibe kerül.... a kozmetikumok nagyon drágák, egy nyamvadt fényvédő vagy egy hidratáló krém is több ezer forint nemhogy egy teljes bőrápolási rutin kialakítása vagy mondjuk a rendszeres szőrtelenítés, kozmetikusról meg aztán nem is beszélve. Ha esetleg tudtok ajánlani olyan konkrét termékeket vagy csak márkákat, amik olcsóbbak és nektek beváltak és nyugodt szívvel ajánlanátok, akkor megköszönném ha leírnátok kommentben.
2022. máj. 16. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Jaj, rég rossz, hogy mások rutinját akarod követni.

[link]

Ezt próbáld meg és kijön mit kéne kenj az arcodra. Csakis olyan termékeket dob be, amiknek az alapanyagai jók.

2022. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia! A skinsmarton van rutinvarázsló, ott be lehet állítani az árkategóriát is.

Sok videójuk is van youtubeon, hogy mit mire/kinek ajánlanak, nekem sokat segítettek a termékeik, főként G&G-im vannak. Talán ez sem tűnik annyira olcsónak, de 1-1 30ml-es szérum hónapokig kitart.

(még munkanélküliként is be tudom szerezni őket).

2022. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az alapanyag a kérdéses, hanem a termékek ÁRA... ismerem az oldalt és igen, nem tűnik olcsónak.
2022. máj. 16. 13:20
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én arra megyek hogy minél tovább tartson egy termék. Akkor nem bánom ha egyszerre kicsit drága.

Pl: thebodyshop sampon, nem a legolcsóbb de rengeteg ideig elég.

Szőrtelenítésre pár éve(!) nem költöttem egy forintot se, anno vettem egy nemesacél borotvát cserélhető pengével, sokáig elég a penge ami járt hozzá, de utána is filléres tétel, maga a borotva meg kb örökké tart.

Emellett érdemes figyelni az akciókat és olyankor bevásárolni ami kell.

Nem a legolcsóbb cuccokat szoktam venni, mégis egész keveset költök összességében szépségápolásra.

2022. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én egyedül a lábamat borotválom, de pl. arcon, karon, hason kénytelen vagyok gyantát használni és még így sem tökéletes (a borotva és az epilátor ezeken a helyeken nem vált be).
2022. máj. 16. 13:27
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Én a természetes anyagok híve vagyok. Ajánlom a kókuszolajat, teljesen jó a kilós kiszerelésű szagtalan verzió is. Hónapokig elég bőr-; arc- és hajápolásra, olvasd el a hatásait, ez tartalmaz természetes fényvédőt is. De tudnék ajánlani még több féle olajat is, ezek mind látványos eredményt nyújtanak és sokáig elég: extra szűz olíva, kakaóvaj, szőlőmagolaj, argánolaj stb.

Ha mindenképpen bolti termékeket szeretnél, akkor a DM saját márkás dolgai elég jók jó árban.

2022. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem tudom milyen válaszokat vársz. Vagy úgy lehet spórolni hogy tartós termékeket veszel, vagy úgy hogy nettó olcsóbb termékeket, amiknél lutri hogy használható-e.

(#4)

2022. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem értem, semmi probléma nincsen a válaszoddal, most mi a gond?
2022. máj. 16. 13:32
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
6 vagyok a DM termékeken kívül eszembe jutott még a Lorin nevű olcsó márka, meglepően jók a termékei ami teljesen véletlenül derült ki, mert az olcsósága miatt lehet, hogy soha nem vettem volna meg. Van finom illatú krémtusfürdője meg pár száz Ft-os arckréme is (ebből egyszer pl.meglepően jót vettem Avonból is a kis tégelyes Care rózsaszín+az Avon nagy habfürdők is kifejezetten pénztárcabarátok akciósan). Goods Marketben meg ilyen Eurós vagy háztartási boltokban lehet ilyen Lorin kincsekre találni.
2022. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

#8

Semmi "gond" nincs, csak eddig többen is kb bármit írtunk az vagy túl drága, vagy pont nem jó. Ezzel nincs semmilyen gond, szimplán csak akkor ennyi, használd amit eddig, értelmetlen kérdezgetni amíg úgysincs lehetőséged változtatni.

Majd ha főállásban dolgozol akkor veszel drágább termékeket.

2022. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!