Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 2 hajvasaló közül melyik...

Andus95 kérdése:

A 2 hajvasaló közül melyik vált be jobban nektek? Shine therapy remington vagy steampod 3.0? A gőzölős tesz jobbat a hajnak vagy az ionos?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Shine therapy hajvasalóm van kb 2 éve . Nagyon meg vagyok vele elégedve , szög egyenes lesz a hajam és nem roncsolja .
2022. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Kb 1 évnyi szenvedés után most váltottam le a shine therapymat vééégre!! Egyenesít ez, viszont teljesen tönkrement a hajam, de ami a legbosszantóbb, hogy kb fél 6-8 hónap elteltével azt figyeltem meg, hogy nem hűlt ki teljesen, ha napokig be sem volt kapcsolva is langyos maradt kívül, aztán jött az, hogy nem akart belapcsolni.. Hosszú percekig kellett szenvednem, mire bekapcsolt (egyszer számoltam, hetven valahány nyomás kellett neki)
2022. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!