Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan baratkozzak meg azzal,...

Hogyan baratkozzak meg azzal, hogy narancsboros a combom?

Figyelt kérdés

Egyebkent nekem soha nem volt gondom sem a striakkal sem a narancsborrel (sot a striak tetszenek is)… de egyszer a parom olyan megjegyzest tett ,mikozben a labamon ultem (ugy osszenyomodott a bor tudjatok) h olyan mint a ragogumi meg cottage cheese.. eloszor nevettem utana elkezdtem egyre tobbet gondolkodni azon ,amit mondott. A rolam keszult kepeken azt neztem ,h vajon latszike a narancsborom…

Tornazok hetente 6x nagyobb sulyokkal, nem vagyok skinny sem, mivel most eppen tomegelek.

Na szoval azota elkezdtem utanakeresgelni h miket lajkol instan, es talaltam tobbfele oldalt ahol felmeztelen nok vannak, es letagadja hogy tetszik neki mert h neki csak en tetszek.. ha legalabb nem hazudna ,nem is haragudnxk..de miert kell letagadni

Pl volt egy kep ahol a csaj gyonyoru volt , bomba test, szexi bikini es azt mondta azert szivecskezte be mert tetszett a cipoje xDD

Amugy teljesen eltertem a tematol, igazabol csak jo volt igy leirni ejfelkor mi is bant, tiszta terapiaa csak ingyen van👹.



2022. jún. 7. 23:53
A kérdező szavazást indított:
Engem zavar a narancsbőr
Engem nem zavar a narancsbőr
Lemme lick them
Fuj.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Párod tapintatlan volt (még akkor is, ha lehet, hogy humornak szánta). Alapszabály, hogy nem illik a külsővel humorizálni, mert az lehet, hogy nagyon fáj az illetőnek.

Egyébként meg szerintem semmi baj nincs ezzel. A nők nagy részének van. Sok orvos, biológus egyenesen a másodlagos nemi jellegek közé sorolja.

2022. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lol legyél fideszes lol.
2022. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adrienn! Zoli ilyen. Eddig nem tűnt fel?
2022. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Minden este zuhanyozz le hideg vízzel, főleg a combodnál hagyd rajta egy kicsit. Az enyémek látványosan kevesebb lett. Plusz nagyon figyelj oda, hogy mit eszel, bár ezt szerintem úgy is tudod.
2022. jún. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van narancsbőröm, de nem foglalkozom vele.
2022. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"volt egy kep ahol a csaj gyonyoru volt , bomba test, szexi bikini es azt mondta azert szivecskezte"


azért szivecskézte be, mert azt dugná, azzal lenne, ha megkapná azt a csajt...csakhogy ha ráírna, vissza se írna neki a csaj, ezt a barátod már tudja tapasztalatból


minden pasi azokra az instagram csajokra csorgatják a nyálukat


csak ugye a vágyak, meg hogy mi jut az embernek, az 2 külön dolog


Gondolom neked sem kéne a Béla, aranyos fiú meg minden, de ha rádírna a kedvenc rock zenészed, te is egyből pattannál


ez már csak ilyen

2022. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van a legtöbb nőnek,főleg szülés után vagy ha már nem túl fiatal a hölgy. De nekem is volt gyerekek előtt,pl.

Az insta csajokra ne adj,ma már számtalan olyan eljárás van,amivel eltüntetik magukról ezeket a bőrhibákat,pl a Kardashianok is. Az nem a valóság,csak sok férfi nem veszi észre,mert bele se gondol

2022. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!