Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szerintetek...

Lányok, nők! Szerintetek igényes férfi milyen szépészeti, ápolási dolgokat végezzen (végeztessen) magán? Ami szerintetek nem túlzás a mai világban!(túlzásra is írhattok példát)

Figyelt kérdés
Nem piperkőcségből kérdeztem, de nyilvánvaló,hogy változik a világ és nekünk férfiaknak is tartanunk kell a lépést és "méltónak" kell lennünk a szebbik nemhez!
2022. jún. 8. 23:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Igényes férfi jártas a tudatos bőrápolásban és legalább az alapokat be is tartja (megfelelő tisztítás, hidratálás, fényvédelem). Esetleg ha összeér a szemöldöke, kiszedeti a közét. Plusz ápolja az arcszőrzetét és nem hagy az állán valami foltokban növő kócot.


Másra nincs szükség az arcon, általában a nőknek sem.


Fodrász legrosszabb esetben 2 havonta szerintem alap.


Megfelelő higiénia, naponta zuhanyzás, naponta 1-2 alkalommal fogmosás szintén.


Számomra az is alap, hogy valaki a nemiszervén és a hónalján nem hagyja túl hosszúra nőni a szőrt. Dezodort talán mondanom sem kell, ha hajlamos vagy büdösnek lenni, legyen nálad napközben is.


Amire a férfiak kevésbé szoktak figyelni, azok a körmeik, főleg a lábujjkörmök. Sokat jártam úszni, a férfiak lába kifejezetten undorító sajnos általában. Vágjátok már le rendesen a körmeitek, a fölösleges bőrrel együtt...

2022. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

"Másra nincs szükség az arcon, általában a nőknek sem."


A problémás bőrnek egyik nem esetében sem csak a higénia hiánya az oka.


Cisztás akné lehet hormonális, arcon, háton is, és van aki egész életében küzd vele, gyógyszert kell szednie.


De ez semmivel nem másabb mint mondjuk egyéb akudt egészségügyi probléma.



A ciki az, ha nem teszel vele semmit mondván ez van, ezt kell szererni

2022. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12


Idézem, "tudatos bőrápolás". Annak része az is, hogy ha van bőrproblémád, az alapokon túl használsz pluszban valamit rá.


🤦‍♀️

2022. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Szemöldök szedés legalább középen.

Arcápolásnál: arclemosás, hidratálás, fényvédő.

Ha miteszeres esetleg pattanásos akkor simán mehet kozmatikushoz arctisztításra.

A manikűrt, pedikűrt szépen csinálja meg vagy ha nem megy csináltassa meg.

Fogkő eltávolítás, bőrkeményedés ilyesmi. Meg a kolbikánál legalább kisebbre vágni a szőrt :D

2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
A gyógyszert meg nem az arcodon szeded, hanem szájon át, szerintem ne keverjük a higiéniát a gyógyszeres kezeléssel és a táplálkozással.
2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan ezért gondoltam, hogy ne hurrogjuk le azokat, akik egészségügyi problémák miatt 2-3 gyógyszer és rendszeres kezelés mellett is küzdenek vele.


Tudatosság vagy sem, nem mindenki problémájára van varázsütés szerű megoldás.


Van akinek már az is eredmény, hogy csak 2-3 pattanása van éppen

2022. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerintem sok embernek segítettetek ezekkel a válaszokkal!
2022. jún. 9. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!