Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Girl04.10.01. kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak az otthoni villanófényes/lézeres szőrtelenítőkről?

Figyelt kérdés

Első sorban az érdekelne, hogy mekkora jelentőségű különbség lehet az olcsóbb és a drágább kategóriás IPL gépek között? Nem feltétlen szeretnék akár százezres nagyságrendű összegeket kifizetni, ha egy olcsóbb gép is képes ugyanarra a hatásra. Itt csak a márkát fizeti meg az ember (pl. philips,braun stb.) vagy a 40000 ft körüli gépek ténylegesen rosszabb teljesítményűek?

Illetve ha valaki próbált IPL-t concept/CLOI márkától vagy hasonló olcsóbb kategóriás gépet, örömmel fogadnám a véleményét a termékről!

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. jún. 10. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Sok ilyen kérdés volt már. Mindegyiknél leírtam, hogy én megvettem egy olcsó gépet, és megbántam, mert szinte semmit nem ért. Mondjuk az "olcsó", az évekkel ezelőtt volt 60ezer.
2022. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Én kb. 10 éve vettem egy akkor 100e Ft-os gépet. Semmit nem ért.
2022. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!