Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek össze 3hónap...

Hogyan gyűjtsek össze 3hónap alatt 500ezer ft-t? Szép vagyok és jó az alakom, olyan munka kellene ami sokat hoz de nem "olyan". Egyetem mellett végezném, hétvégén vagy esténként.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot... Köszönöm előre is!
2010. szept. 20. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Minek kell neked olyan sürgősenn 500ezer forint? Miért nem veszel fel diákhitelt, és fizeted vissza szépen lassan?
2010. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Minden eddiginél alacsonyabb, 8,5%-os Diákhitel-kamattal indul az új tanév. A felvehető összegek nem változtak; legfeljebb havi 40, a költségtérítésesek havi 50 ezer forintot igényelhetnek. Aki már az első, október 15-i utalásból részesülni szeretne, az minél hamarabb iratkozzon/jelentkezzen be a tanintézetébe. Akinek még nincs szerződése, annak legkésőbb szeptember 15-ig be kell adnia az igénylését is.



Havi 40 , vagy 50ezer ft, vehet fel , végulis 1 év alatt megis lenne az 500.000ft . és még jó hogy csak ilyen alacsony :D 8,5%-os , kamat van rajta végülis nagyon megérné :D

2010. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzt (vagy még többet) csak szexhez köthető munkával szedsz össze ilyen rövid idő alatt. Vagy kábítószerkereskedelemmel.
2010. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
komzumcsaj.webkamerás munka.
2010. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
stricinek menj férfiprostikhoz. Legalább semmi munkával jól keresnél:)
2010. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsóelőtti: kifejtenéd bővebben légyszi, hogy ezek a munkák mit is jelentenek? A konzum meg az a webkamerás? Hogy is működik, mit kell tenni?

Köszönöm, hogy válaszoltatok! Diákhitelt nem tudok felvenni, Romániában élek és szerintem itt azt sem tudják micsoda :)), meg amúgy sincs időm várni, halasztani meg nem tudok mivel anyukám sem engedné és bejutottam az ország egyik legjobb egyetemére, nem tehetem...

2010. szept. 22. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
web(cam)szexet ért azalatt.
2010. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!