Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shein rendeléysel kapcsolatos...

Shein rendeléysel kapcsolatos dolgot szeretnék kérdezni. Mit csináljak? Shein elérhetőseg email vagy bármi van?

Figyelt kérdés
Szóval.. Rendeltem sheinről és az iranyitoszámot nem engedte bírni 1234 volt ott. És a csomag Pestre ment a futár hívott és mondta semmi gond, elintezi és küldi tovább akkor a megadott címre mert a címre vitte ki amit megadtam csak épp nem az én városomban. 4.en rendeltem és még most se jött meg. Megneztem a csomag követés oldalán és vissza lett küldve a csomagom. Ilyenkor mi a teendő? Mert nem kis összeget utaltam át a ruhákért és nem értek annyira hozzá, hogy ilyenkor mit csináljak. Mit lehet tenni ha vissza küldték? Kihez tudnék fordulni? Kérlek segítsetek mert így se pénz se ruha :(

2022. jún. 25. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!