Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajvilágosítás / napszítta...

Hajvilágosítás / napszítta hatás házilag, hajfesték nélkül, jó eredménnyel?

Figyelt kérdés

A neten sok házi módszerrel találkoztam: kamillatea, citromlé, almaecet, stb. Bevált nektek valamelyik? Ha igen, hogyan használtátok és milyen lett az eredmény?


Vagy: Mennyi időt kellene a napon tölteni ahhoz, hogy látszódjon különbség?


A hajam színe középbarna, a családom úgy hívja, gesztenyebarna.



2022. jún. 30. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én próbáltam a mézet citrommal, rákentem a hajamra, napokig csináltam, de semmi hatása nem volt. Nekem is közepes barna a hajam, nem nagyon sötét. Szerintem ha szőkék akarunk lenni, az egyetlen megoldás a fodrász általi szőkítés, másképp nem fog menni.
2022. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, egy módszer máris kilőve. :)


Nem szőke lenne a cél, csak egy pár világosabb tincs. És igen, tudom, hogy már ilyet is csinálnak (melír, balayage stb.) de természetes módszereket szívesebben választanék.

2022. júl. 17. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajszokito spray

Tokeletes napszivta hatás.

Fokozatos eredmeny.


Van a dmben balea hajszokito de az nagyon szarit,

Makeup.hu-n van Joanna markaju az viszont sokkal kimelobb.

2022. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hazi modszerek kb semmit nem ernek viszont roncsolnak/szaritanak.


3as voltam

2022. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam: méz, fahéjas méz pakolás éjszakára, citromlé, almaecet, szódabikarbóna, kamillatea, "szőke henna". Ezek közül egyik sem hozott látható eredményt soha.

Viszont ahogy 3-as írta, a hajszőkítő spray nagyon szépen működött (ammóniamentes, csak hidrogén peroxid benne a hatóanyag). Ez is szárít egy kicsit, szóval érdemes utána pakolást csinálni. Ha tudsz, napra menj vele, de a hajszárítózás sem rossz. Valószínűleg több alkalom kell. Én kb havonta egyszer szoktam, így nagyon szép az átmenet, nincs lenövés.

2022. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!