Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy férfi...

Mennyire gyakori, hogy férfi intim gyanta közben erekciója van a vendégnek ?

Figyelt kérdés
Rávettem magam, hogy gyantáztassak, de félek tőle, hogy merevedésem lesz mert egy csinos fiatal lány fogja csinálni és nagyon szégyellném magam ha megtörténne.
2022. júl. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg ha egy ideje dolgozik a szakmában találkozott már ilyennel, ő úgy fogja kezelni mintha mi se történt volna (legalábbis így kene)


Neked meg javaslom hogy ha tudsz közben nézz YouTube-on Jackass-t vagy a Veresegyházi asszonykorust vagy bármi olyat amiről tudod ha nézed eszedbe se jut “olyan dolog”

2022. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, de amint megérzed a fajdalmat úgyis lekonyul.
2022. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah és 1 vagyok, az első gyanta csík lerántasa után amúgy sem lesz gondolatod arra …. Hidd el

Így erekciod sem ….

2022. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez változó lehet. Én már 10+ éve járok. Nem mondom, hogy mindíg, de gyakran előfordul, hogy errekcióm van. Ebből nem szokott gond lenni, mert ez természetes férfi tulajdonság. Talán még mintha egyszerűbb és könnyebb is lenne úgy a gyantázás, mert olyankor ugye automatikusan megfeszül a bőr is rajta. Nekem speciál még csak nem is kellemetlen a gyantázás, mert ennyi idő után kellőképpen megritkult és megpuhult a szőrzetem.
2023. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nemrég voltam először, de nem tudtam elkerülni a dolgot. Egyikünk sem vett róla tudomást, ennyi.
márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!