Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állítólag 10/6-os a kinézetem....

Állítólag 10/6-os a kinézetem. Ez csúnya, átlagos, vagy átlag felettinek minősül?

Figyelt kérdés
27n
2022. júl. 7. 09:47
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
86%
Szerintem ez butaság. Szerintem létezik ember, akinek te leszel a legszebb, de olyan is, akinek a legcsúnyább… ízlések és pofonok, de ha küldesz képet én elmondom, hogy az én agyamnak tetszel-e vagy nem (ebböl ugye nem fog kiderülni, hogy a szomszéd srácnak is tetszel-e).
2022. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, akkor ez egy jó átlagos szint, semmiképpen nem csúnya. De ha küldesz képet, akkor tudok rendes véleményt mondani, mert ez így látatlanban lehetetlen. Még az is lehet, hogy valójában sokkal jobban nézel ki annál, mint amit ez a osztályzat jelent.
2022. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Átlagos.

De tényleg nem ez számít. Szerintem is van, akinek biztosan nagyon tetszel. Van, akinek meg nem. És miért is kéne mindenkinek tetszeni?

2022. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ahogy a fentiek írjàk: valakinek a legszebb nő leszel a vilàgon, màs meg bottal sem.


Preferencia és egyénfüggő a történet. A szàmozàs létjogosultsàgàról meg ne is beszéljünk.

2022. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10/6 az átlagos így számok alapján, viszont ezt tényleg így nem lehet megállapítani. Mármint na, mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más a szép.


Például annyi híresség van, akire sokan mondják, hogy milyen gyönyörű, de az én szememben átlagos, ami nem jelenti azt, hogy nem szép, csak semmi extra a szememben, nem kiemelkedő számomra. Vagy pont fordítva. Vagy pedig a férfi hírességekkel is ugyanez, van amikor egy csomóan annyian megvannak babonázva egy adott férfi színésztől, és nekem ő semmi extra. Viszont ez nem is jelenti azt, hogy szerintem az adott személy csúnya, vagy hogy bármi probléma lenne vele, hanem egyszerűen csak az én szememben nem kiemelkedő a kinézete, "nem fog meg". Például én pont ezért sem szoktam senkire se azt mondani, hogy "csúnya". Mármint, most attól még, hogy valaki nekem nem az esetem, vagy bármi, mi jogom van nekem csúnyának nevezni valakit? Csak azért, mert nekem nem jön be? Szerintem valakire azt mondani, hogy "csúnya", az nagyon nagy kárt okozhat abban az adott emberben, és szerintem nincs joga senkinek se csúnyának hívni valakit, csak azért, mert neki nem az esete. Vagy nem is tudom, de engem nagyon irritál, mikor az ismerőseim valakit lecsúnyáznak. Csak azért, mert valakinek egy adott ember nem az esete, attól még az az adott ember nem lesz csúnya.


Mindenkinek más a szép. Most nyilván nem létezik olyan ember, aki mindenki számára gyönyörű lenne, és ez így is van rendbe. Ne ilyen pontozásokra hagyatkozz kérlek. :)


Lehet egy kicsit összevisszaság amit írtam, meg általában mikor ilyen témába belemegyek hosszabban, akkor mindig leszoktak pontozni, pedig én tényleg csak azt akarom mondani, hogy úgy se leszel gyönyörű mindenki számára, de ez nem is jelenti azt, hogy bármi baj lenne veled, egyszerűen mindenkinek mások a preferenciái, és ez így van rendben. Én is nagyon sokat így elmélkedtem régebben a kinézetemen, de aztán arra jutottam, hogy én szépen élem az életemet, csinálom a saját dolgomat, ha valaki szerint szép vagyok, az tök jó, ha valaki szerint nem, az is jól van, én továbbra is dolgozok azon, hogy a céljaimat elérjem, és próbálom nem engedni, hogy bármilyen kinézetre irányuló kritika is elszomorítson és hogy bármiben is megakadályozzon. :)

2022. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

én is kép alapján mondanám biztosra de azért

szerintem átlagos,átlag feletti az a 10/10/11...

2022. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!