Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másokkal is történik meg ez?...

Másokkal is történik meg ez? Ti is vonzónak érzitek magatokat sportolás közben? Le szoktatok vetkőzni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Én hogyha a természetben futok, olyan szexinek érzem magam, mint máskor soha. Látom, hogy az izmaim dolgoznak, stb.. Jön, hogy levetkőzzek, és meztelenül folytassam. Az elmúlt napokban be is teljesítettem ezt a vágyamat, kimentem a természetbe, és meztelenül sétáltam.Meg is ba*nám magam, ha lehetne. Másokkal is van ilyen?

17/f



2022. júl. 9. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nemhinnem. Orvosi eset vagy
2022. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Én is annak érzem magam pl. edzőteremben de azért nem szoktam meztelenre levetkőzni 😂
2022. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Persze, szex közben is nézem magam a tükörben mert másra nem tudok felizgulni
2022. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Én is különösen vonzónak érzem magam edzés és futás közben is, meg tök jó érzés nőként a hirtelen tesztoszteron löket, de eszembe nem jutott még soha levetkőzni 😅
2022. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!