Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a férfi külső bejön nektek?

Ez a férfi külső bejön nektek?

Figyelt kérdés

Vékony, de magas. Kb. 75 kg, 190 cm.

Zsírfölösleg kb. nulla, de izom sincs sok, legalábbis nem látszik. Sportol, de nem sokat és nyilván nem is látszik meg rajta.

Ehhez képest azért "arányos" alak, de inkább vékonyabb csontozat. A csontjai nem látszanak ki, vagy ilyesmi...

Feje mondjuk, hogy átlagos, bár a kérdés inkább az alkatra vonatkozik.

Illetve leírhatod, hogy te milyen alkat vagy.



2022. júl. 27. 20:12
A kérdező szavazást indított:
Ez a kedvencem, nagyon bejön.
Ez az egyik olyan típus, ami bejön, de nem a kedvencem
Addott esetben, ha más dolgokban jó, vonzónak találhatom az ilyen férfit is
Vonzónak semmilyen körülmények közt nem találnám
Viccelsz? Még barátként se fogadnám el, egyenesen undorodom az ilyen alkatú férfiaktól
Nálam szinte egyáltalán nem számít a testalkat, így adott esetben egy ilyen férfit is vonzónak láthatok
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a nők jönnek be.
2022. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Barátom ilyesmi, csak tegyük hozzá, hogy inkább belehajlik a mezomorf alkatba, mint ez. Nem mellesleg neki az arca is szép.


Az alkata alapvetően nem a legfelső polcos zsánerem, vagyis inkább úgy mondom, hogy ritkábban keltik fel a figyelmem az ilyen paraméterű férfiak. Ő mondjuk jól néz ki és baromi vonzó is számomra. Másokról nem tudok nyilatkozni.

2022. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem igazán szeretem sem az ennyire magas, sem az ennyire vékony férfiakat.

Nyilván ha a kisugárzása, arca, humora, belső tulajdonságai stb vonzóak lennének számomra, akkor nem zavarna. De így látatlanban azt mondanám, 190 cm-s férfi nekem 100 kg körül tetszene.

2022. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Jó belsővel még okés lehet, de határozottan nem fogok hozzá vonzódni, amíg csak a külsejét látom belőle. Ez egy szép semleges, amit a belsővel fel lehet húzni (de le is).


Ami engem illet: 170 cm vagyok, 65 kiló, kislány korom óta sportolok, ebből adódóan arányos, izmos alakom van.

Jobban szeretem azt a fajta alakot, amin látszik, hogy az illető szeret enni és edzeni is. Nem vagyok nagy darab, de a giliszta férfi combokkal ki lehet kergetni a világból.

2022. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,nagyon vékony.
2022. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemüveggel, szakállal főleg bejön:)
2022. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül van valami elképzelésem, de így nem tetszik. Túl vékony. Ezt nem azért mondom, hogy tegyél fel képet, nő vagyok, nem gerjedek az ilyesmire, csak megállapítottam, hogy így a fene se tudja :D
2022. júl. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!