Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Help Hogy lehetne ilyen...

Help Hogy lehetne ilyen alakom? Lejjebb bemásolom a linket + nagyon magas vagyok és kicsit ""deszka"" hogy lehetne nagyobb?🍑Milyen edzéssel és étrendel?? 166 cm magas vagyok és kb.49-50 kg (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 31. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy ez a kép meg van szerkesztve, és a valóságban nem így néz ki a lány.
2022. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg így nézel ki, akkor tökéletes az alakod..akár fotomodell is lehetnél.

Hogy értsd: ezzel az alakkal te vagy a pasik álma.


Úgyhogy ne akarj semmin változtatni!

2022. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Lehetséges


2. Nem én vagyok a képen...ez egy példa, hogy így szeretnék kinézni

2022. júl. 31. 11:01
 4/14 A kérdező kommentje:
És ebben szeretnék segítséget kérni
2022. júl. 31. 11:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok de közel sem nézek ki így és szeretnék ilyen karcsú derekeat és ha valami csodafojtán lehetséges akkor nagyobb 🍑 mert ""deszka"" vagyok és szeretnék alakot, nem azert, hogy másnak tetszek hanem, hogy magamnak, mert nem érzem szépnek magamat és szeretné rajta változtatni, szo help
2022. júl. 31. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De akkor azt is vedd figyelembe, hogy ha manipulált a kép, akkor természetesen ilyen alakot nem lehet elérni. Nézz szét 1-2 "instagram reality" gyűjtőoldalon, hogy mennyire hamis az a kép amit sokan kiraknak magukról, és az emberek nem létező ideálok után vágyakoznak.

A testalkat azért erősen genetikai és életmódfüggő. Ha az életmód részéről meg is oldod fogyással vagy edzéssel hogy minél kevesebb zsír legyen rajtad (már ha 50 kilósan van valami), a tested alapvető alakja természetes módon nem fog pl. körtéből almává változni.

2022. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
166 centisen NEM vagy magas.
2022. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha a csontozatod formája nem ilyen akkor maximum plasztikai mutetekkel tudnál ilyen formát elérni (pl bordák kivétele, amit mondjuk én egyáltalán nem javaslok)


És egyébként meg a kép nagyon csalóka, felül feszes top van a lányon , alul meg egy bő nadrág amiben konkrétan elveszik az alsó teste …

Megnézném öt ebben a topban és egy cica nadrágban esélyes hogy alul is nagyon vékony és deszka a csaj !

A dereka vékonysaga genetika , a csipoje szélesebb ez is genetika igazából!

2022. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kép bal oldala (has jobb oldala) gyanús a képen, hogy pont ott veszíti el az élességét, mintha digitálisan lenne a testből levágva/befelé torzítva egy rész. Mai faceapp és egyéb testmódosító programok korában automatikusan és élőben is olyan filtereket lehet a képekre-videókra húzni, hogy beugrik tőle a hasad.

[link]

[link]

[link]


Ezért nem kell irreális testképek után álmodozni, mert nekik sem ilyen.

2022. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meg könnyebülés hallanom azt hogy nem vagyok magas!

És ha a hasam nem is lehet ilyen, hogy lehetnék kevésbé deszka?? És nagyobbak a combjaim? De a hasam maradjon ""lapos""

2022. júl. 31. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!