Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudnék venni/akár...

Honnan tudnék venni/akár rendelni testszínű hosszú ujjú, hosszú nadrágos testrefeszülős overallt? egyáltalán mi a neve?

Figyelt kérdés

Ha idiótán tettem fel a kérdést és nem érted mire gondolok: olyan body+leggings egyben, ami felvéve messziről olyan, mintha az emberen nem lenne semmi. :D


(Poison Ivy cosplayt készítek és valami olyasmit akarok összehozni, mintha nem lenne rajtam semmi, csak a levelek)



2022. okt. 5. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Végső soron a rövidujjú, de hosszúszárú is megoldás... Valamint arra is gondoltam, hogy világoszöl és akkor az arcom festeném be hozzá, illetve kesztyűt viselnék:)


Ha valakinek szakszerű 5lete van, ki vele!


Köszi.

2022. okt. 5. 11:43
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Unitard néven keresd, van pl. wish-en is.
2022. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Aliexpress-en nézelődnék, ott elég sok féle van. De javaslom keress arra rá hogy Zentai. A Zentai az mindent takar lábfejet, kesztyűrésze is van de a fejet is, legfeljebb azt a részét levágod róla ügyesen. Unitardok inkább rövidujjúak, bár van hosszú ujjú is, ha jól emlékszem.


De elég sok cosplay kész jelmez is van, meg alapok is szoktak lenni, én ezekre is rákeresnék. Ha sürgősen kell akkor felejtős mert 1-2 hónapot biztos várni kell rá. Meg ha nem rendeltél még ilyen helyekről akkor a méret táblázatot nagyon csekkold le.

2022. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Sztem akkor járnál legjobban, (és a legolcsóbban) ha tényleg meztelen lennél.A faleveleket pedig ragasztanád.Senki nem hinné el,hogy valójában meztelen vagy.Csak a testedet kellene simára borotválni.Nem kell szégyellni a testedet.
2022. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha gyorsan akarod ezt még oldani, veszel egy hosszú ujjú bodyt, és ugyan olyan színű leggingset, és a bodyt a leggingsre veszed fel és kész is van. Én számtalanszor így szoktam viselni, nekem van olyan egyszínű bodym meg leggingsem amit ha egymásra veszek fel nem is tűnik fel hogy body van rajtam.
2022. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!