Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mancera Cedrat Boise parfüm...

Mancera Cedrat Boise parfüm csak rajtam nem tartós?

Figyelt kérdés
Amennyire csíkhúzósnak van beállítva, ahhoz képest rajtam nem nagyon működik, bár fragranticán is meg egyéb helyeken is írták páran, hogy nem olyan mint régen. Mások is így tapasztalják, hogy újabban gyenge, vagy csak batch kérdése ez is?

2022. okt. 7. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire száraz a bőröd? Fragranticán nem egy topik van a témában, hogy mindenféle parfüm elillan a száraz bőrűekről pár óra alatt és mihez kezdjenek.
2022. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát alapjában véve nem száraz, legalább is ritkán vannak ilyen problémáim, az arcbőröm pl hajlamos zsírosodásra, bár télen inkább szárazabb a hidegben. Alapvetően nincsenek ilyen problémáim. Van olyan parfüm, ami 7-8 órát kibír, szóval nem ezzel van szerintem a probléma.
2022. okt. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!