Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire tartós a Victoria's...

Mennyire tartós a Victoria's Secret testpermetek illata?

Figyelt kérdés
Most egy Playboyosat használok, amit 10 perc után már nem is lehet érezni. Victoria's Secretre szeretnék váltani, érdekel, hogy akinek van tőlük testpermete, mennyire érzi tartósnak :) Illetve, melyik a kedvenc illatotok?

2022. okt. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 10 perc, ezek testpermetek, arra való, hogy felfrissítsd magad, nem arra, hogy egész nap illatozz, mint egy jó minőségű parfümtől. Ruhán egész hosszan megmarad az illata, de ettől nem kell csodát várni. Bare vanília a kedvenc, van belőle testápoló is, azzal egész finom illata van.
2022. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bőrön olyan fél óra, ruhán pár óra a tartóssága, de hát egy testpermettől nem is lehet sokkal többet elvárni. A kedvencem a Rush, de ez persze teljesen egyéni preferencia.
2022. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kókuszos, a Lotus desire és a Temptation a kedvenceim :) Egy negyed óránál, húsz percnél többet nem marad meg a bőrön az illata, de nem is arra való, arra ott a parfüm :)
2022. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan 10-15p
2022. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!