Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar minden nő vékony...

Miért akar minden nő vékony lenni?

Figyelt kérdés

Az összes teltebb ismerősöm (olyanokra gondolok, akik formásan és csak kissé teltek, nem szétfojt kövérek) azért panaszkodik mindig, mert nem tud fogyni, bár vékony lenne stb, ehhez képest mindegyiknek tök jó pasija van vagy már férjezett is. Én meg, aki világ életemben nagyon vékony voltam, tökre örülök, hogy végre feljött rám pár kiló, sokkal nőiesebb, egészségesebb alakom van így. Mindig kaptam a megjegyzéseket, hogy “lapos, deszka”. Igaz nagyon vékonyan is tetszettem sok pasinak, de csomószor azt láttam, hogy utánam teltebb lányokkal jöttek össze.


Miért akarnak ennyire vékonyak lenni a nők, ha sok pasinak tetszenek nagyobb fenékkel, mellel, combokkal? Én szívem szerint inkább lennék kicsit teltebb nő, mint modell vékonyságú. Jól látom, hogy a férfiaknak is inkább a kicsit husisabbak tetszenek? Vagy a vékony a nyerő?



2022. okt. 29. 20:37
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
87%

Nekem speciel a vékony nők tetszenek.


Ettöl függetlenül a média elég erőteljesen súlykolja, h a vékony,fitt nők az egészségesek.


Az egyetlen oka ennek, h hatékonyan eladhatóvà tesz egy rahedli szolgàltatàst,terméket.

2022. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 de a vékony alatt mennyire vékonyra gondolsz? Mert vékony és vékony között is van különbség.


Olyanra gondolsz, hogy kicsi szinte lapos cici, kiálló medencecsontok, ropi lábak és kicsi fenék? Vagy olyanra, aki azért egészségesen vékony, sportos, nincsenek ki a bordái, kerek popsija van, van cicije is, de még a vékony kategóriába esik?

2022. okt. 29. 20:45
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
83%

A nekem tetszők inkàbb a törékeny, kislànyos alkatúak.


A fitt-el együtt említettek inkàbb a sportosak, popsisak.


Nincs àtfedés a két csoport közt, szóval van vékony és vékony közt is különbség...

2022. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 aha, akkor pont arra gondolsz, mint amilyen “deszka” koromban voltam🤣Jó most is amúgy csak 5 kg-val vagyok több, de én akkor nagyon nem éreztem nőiesnek magam. Hiába, hogy az az alkat is bejön a pasiknak, mint pl. neked. Én nem éreztem úgy jól magam a bőrömben.
2022. okt. 29. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:

Mert idióták és mert sajnos befolyásolhatók a világ által!


Mások akarnak lenni, mint akik valójában, meg akarnak felelni a közízlésnek.


A köztudatban ami a divat, ami a nyerő, olyan akar lenni mindenki, aki befolyásolható ahelyett, hogy inkább merne önmaga lenni.

2022. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
Ezzel nincs gond. Elsődlegesen magadnak kell tetszened, nem a pasiknak.
2022. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Sok ember pontosan azért boldogtalan, mert nem lehet önmaga, nem fogadják el úgy, ahogy van. Ezért aztán egész életében kénytelen szerepet játszani és illúziókat kergetni.
2022. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ez a trendi és mert a vékonyságot összekapcsolják az egészséggel holott van egészségtelen soványság is.
2022. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, én épp ellenkezőleg tapasztalom: a “thicc” alkatot promótálják nagyon. Ezért is utáltam olyan nagyon vékony lenni. A mostani 20-25 éves pasik körében már pl. az a hű meg ha alkat, nem a vékony.
2022. okt. 29. 21:08
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
A thicc az a gyurmis, izmos erőemelő, vagy a husi?
2022. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!