Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek volt lézeres szőrtel...

Valakinek volt lézeres szőrtelenítése az elmúlt 1-2 évben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra:

-Milyen fajta

-Hány alkalom kellett

-Mennyi idő után látszott változás (már ha látszott)?


Szeretnék a közeljövőben intim területen, csak nem tudom hol és milyet, illetve, hogy mennyire hatásos.


ui. Főleg Budapest érdekelne.



2022. nov. 2. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, nekem annyi bajom volt vele hogy hetekig piros maradt a bőröm körülötte, pedig krémmel is kezeltem
2022. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. Mennyibe került?
2022. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik kérdésem hozzád 1-es hogy intim területen is csináltattál? Ott hatásos volt?
2022. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 éve voltam egy teljes 6 alkalmas kezelésen ami elvileg végleges, a bajszomat szedettem volna le.



Nem fájt, de semmit nem ért.

2022. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Februárban volt az első kezelésem intim területen, de aztán jött a nyár így még csak 3 kezelésen estem túl, kb 80 % ban eltűnt a szőr, nyáron már nem sok dolgom volt vele amikor strandra mentem. Nekem sötét szőröm és fehér bőröm van. Nekem Sopronban csinálták Venus Velocity lézerrel. 25000ft volt egy alkalom.
2022. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De szupi, esetleg megadod a klinika nevét is, 5?:)
2022. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem a Wabi Beauty Centerben csinálták, de igazából gép a lényeg, Budapesten biztos több helyen dolgoznak ezzel a géppel.
2022. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2022. nov. 4. 07:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori barátnőm elment pár éve éve. Ha jól emlékszem 5 alkalom után lett full szőrtelen. Kitartott neki úgy 1,5 évig. Akkor ment vissza egy alkalmas ismétlő kezelésre. Hát elég sok pénzt ott hagyott, viszont a köztes időszakokban semmi teendője vele.

Én 3 éve philips lumeát vettem, első 6 hónapban 2, utána 3-4 hetente villantottam. Nagyjából 90%-ban szőrtelen vagyok. Minden testrészen használom. A maradékot leborotválom, de annyira gyenge, hogy napokig semmi nyoma.

Nekem már első villantás után a szőröm fele nem nőtt vissza, nagyon durva volt. Erős és koromfekete szőrzetemre nagyon bevált ez a gép.

2022. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!