Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tennétek?Keresnétek másik...

Mit tennétek?Keresnétek másik körmöst?3x voltam körmösnél,jól megcsinálja a körmeimet,de nem szimpatikus,kicsit bunkó is és nincs közös témánk,csak szinte csendben végig ülöm.

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 21:33
 1/7 anonim válasza:
93%

Jól dolgozik? Jó árban? Közel van? Ha 3 igen, akkor maradj!


Minek beszélgetne veled, egy idegen vagy neki, egy ügyfél. Nem a barinőcije.

2022. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt hasonlo kormosom, kicsit kinos volt hogy vegig csendben ultunk, de jo kormoket csinalt jo aron. Viszont osszevesztunk mason, ezert mar nem hozza jarok.


En maradnek, megprobalnak esetleg beszelgetni vele es baratsagos lenni.

2022. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az attól függ te mit akarsz. Ha dumálni a körmössel akkor keress másikat. Ha szép körmöket akkor maradj nála.
2022. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

ez komoly?????

nincs közös téma? milyen közös téma kell egy KÖRMÖSSEL?

Az agyam eldobom.

2022. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Én régebben azért váltottam, mert az meg állandóan beszélni akart, én meg nem. Mondjuk messze is volt az a hely, szóval nem csak ez volt az oka, de ez is hosszájárult a váltáshoz.

Én biztos maradnék a helyedben, de ha neked ilyen fontos a beszélgetés (amit nem értek), akkor válts.

2022. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó meggyőztetek,maradok.
2022. dec. 24. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Körmöshöz nem járok, de fodrászt direkt úgy kerestem, hogy jól dolgozzon, és NE akarjon folyamatosan beszélgetni velem.
2022. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!