Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feltétlen be kell-e töltenem...

Feltétlen be kell-e töltenem a 18-adik életévemet ahhoz, hogy AVON tanácsadónő lehessek? L17 (szülő nevével való regisztrálás kizárva)

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, dehogy kell! én is 17 voltam mikor regiztem :)

22L

2010. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahhoz, h tanácsadónő lehess, igenis be kell. az előző válaszoló nem tudom, hogy csinálta, de 18 év előtt törvénytelen
2010. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak: Hamis szül. dátumot adtál meg?
2010. okt. 2. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, kérdeztem én is a koordinátort hogy nem gáz? azt mondta hogy nem, és azóta is a valódi szül. dátumom van beregisztrálva :o akkor nem értem, hogy...
2010. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akk ha telón felhiv és kérdi a dátumot mondjam a valósat? igaz h kell születési szám meg ilyenek?..
2010. okt. 2. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez koordinátortól függ, mert én 15 voltam, amikor elkezdtem és anyukám nevén csináltam, pont azért, mert nem voltam még 18.
2010. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, anyukád nevén csinálhattad. de saját néven 18 alatt nem lehet...előző voltam
2010. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem! Nem torvenytelen. 18 ev alatt is lehet, a szulei adataival!
2010. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!