Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell otthon fület...

Hogyan kell otthon fület lyukasztani? Ne a steril

Figyelt kérdés
Ki szeretném lyukasztani a fülemet házi módszerrel, és csakis igy! Valaki kérem irja le hogyan csinálta. És mellőzetek az olyan válaszokkal h "menj 1 profihoz", "lövesd ki", stb
2010. okt. 3. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sógornőm úgy csinálta, hogy fel izzított egy tűt, de előtte el kezdte dörzsölgetni a fülét, de vagy fél órán keresztül, hogy el zsibbadjon, és akkor gyorsan át bökte! Utána Betadinnal kezelte. De én nem ajánlom és ha el fertőződik??:S
2010. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
én jó vastag varrótűvel csináltam xD fogtam elszorítottam a fülemet, elötte tűzbe tartottam a tűt és nyomtam ameddig át nem ment. utána bedugtama fülbevalót és kész is. ja és előtte wodkát öntöttem a fülemre fertőtlenítés képpen (szakemberről annyit, hogy fél éve csináltattam nála még mindig nem teljesen ok, amit én csináltam 1 hónapja teljesen rendbenvan, be is gyógyult)
2010. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno biztostűvel szúrtam át unokatesóm fülét és orrát.Előtte kicsit tűz felé raktam és átszúrtam.

Az orra még csak nem is vérzett és nem volt utána probléma.Lényeg ha fémérzékeny vagy akkor ne rakd bele.

2010. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon lyukasztottam ki.Steril tűvel,amit orvostól tudsz kérni,de nemhiszem,hogy ad,esetleg gyógyszertárba.

Lefertőtlenítettem előtte a területet Brandoman fertőtlenítővel.Többször megnéztem,hogy jó helyet választottam-e és aztán gyorsan átszúrtam.Egyáltalán nem fájt,nem is éreztem.Aztán lefényképeztem,így van egy képem,amin tűvel a fülemben ülök a nappaliban :D.Ezután jött a fájdalmas rész.Tágítani kellett a lyukat úgy,hogy a tűt körkörös mozdulatokkal mozgatod.Mikor úgyérzed elég,akkor kiveszed és gyorsan beleraksz egy ARANY!!! fülbevalót.De ez nekem nagyon fájt,éls rengeteg kínlódást okozott.Az istenért se akart belemenni és már elkezdtem sírni annyira fájt.Aztán skerült,de még így is be volt gyulladva fél évig éa fájt is.Meghát ugye ottmarad egy csomó a füledben,de ez sztem a profi lövésnél is így van.

Sok sikert!

2010. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendelsz tűt netről(piercinges oldalakon van),vagy fogsz egy biztos tűt.Nem szükséges a tűt felmelegíteni,amíg nem nyúlsz hozzá,rakd tiszta szeszbe.A füledet pedig jégkockával hűtsd.Nos,szúráskor,ha ez az első,rakj a füled mögé pl.egy kocka almát és kezd el szúrni,így a vége az almába megy véletlenül sem a bőrödbe.Az almától nem kapsz el semmit.Nos,ha átszúrtad,mozgasd kicsit,fertőtlenítsd és próbáld meg az ékszert berakni,s ismét fertőtleníts.Én a tisztaszeszt vagy octeniseptet ajánlom!
2010. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom,hogy van ilyen hegyes végű fülbevalóm.Azt és a fülem lefertőtlenítem és átszúrom.
2010. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Infúziós tűt vegyél...ha te bontod fel a csomagolást rajta akkor nem kell játszanod a tű fertőtlenítésével csak a füledet töröld le tisztaszesszel. Nyomd át a tűt, és itt jön az egyszerűsített változat ami fájdalom mentes is: Mivel ez egy infúziós tű, a fülbevaló végét bele tudod illeszteni és akkor a tűvel együtt húzod át a fülbevalót:) ennyi
2010. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK !!!!

Majd leirom h sikerült

♥♥♥

2010. okt. 4. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefertőtlenítettem egy nagy biztostótűt ( a kicsi nem jó mert túl vékony, szinte a legnagyobb kell) hoztam fel sok jégkockát, kettőt kb hagytam elolvadni a fülemen, teljesen lefagyott, és átszúrtam a fülemen, ennyi:D Fájt, de ezvan.
2010. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
JA és én akkor épp rockerkorszakomban voltam, szóval nem okozott gondot h egy hétig kb a biztostű maradjon benne.
2010. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!