Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik szemszín változtatás?...

Létezik szemszín változtatás? Annyira szeretnék zöldeskék szemet.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem létezik, csak betegség miatt változhat meg egy ember szemszíne (genetikai betegség)

Sok helyen van ilyen "agykontroll"-os dolgok, hogy mantrázd, hogy megváltozik a szemszíned, és állítólag meg is fog..Kamu! Senki sem változtathatja meg a génjeit (mivel ez is attól függ), csak maximum valami X-Akták szereplő:D

Vegyél kontaklencsét.

2010. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
72%

Erre csak egyet tudok mondani: Kontaklencse.

kiszedhető így meg sem bánod ;)

2010. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem...

Max kontaktlencse.

2010. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Asszem valahol kint USA-ban alkalmaznak szemszín változtató műtétet... De ez kifejezetten kockázatos, mert ha jól tudom a retinán bizbazolnak valamit... Szóval ez az eljárás nagyon nem elterjedt és valszeg nem is fog, de múltkor láttam pont egy klinika honlapját ahol képeket is mutattak elég félelmetes.


Itt egy link: [link]

2010. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szóval nagyrészben kontaktlencsén kívűl nincsmás lehetőség szemszín változtatásra
2010. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem!Köszi mindenkinek a választ, mondjuk kontaklencsét nem hordanék mármint zöldeskéket mivel nekem az túl mű, mint a póthaj, műköröm:D:D 20év múlva megoldják ezt is szerintem:)
2010. okt. 5. 20:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyesmivel Mengele foglalkozott, de inkább csak vakságot okozott a cigánygyerekeknek... :S

Azóta se fejlődött sokkal tovább szerintem ez az ág... :D

De a kontaktlencse nem nagy csalás, bár komolyabb kapcsolatban majd szólj a másiknak, ne lepje meg a dolog. :D

2010. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom h már rég kérdezted, de ez szerintem érdekelhet téged:

[link]

:)))

2012. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem :)) soha nem lesz rá pénzem :((
2012. ápr. 11. 20:15
 10/16 anonim válasza:

Drasztikusan nem, olyan mintha négerből fehér embert akarnál varázsolni. Sok sok beavatkozással is csak fehérecske lesz, nem az igazi.

De pl. egy kicsit nekem folyamatosan változik a szemem, oviskoromban szinte naponta változott, kékről barnára barnáról zöldre összevissza, aztán most sárgás barnás zöldes és a mai napig változik kicsit, pl. a táplálkozástól, stb. Én is szeretném, ha nagyon zöld lenne, és különleges a szemem, dehát ez van...

2013. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!