Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino-n mikor lesz elérhető...

Notino-n mikor lesz elérhető a Mod Vanilla és Mod Blush parfüm(Ariana Grande-tól)? Az összes parfümje megtalálható itt, csak ez nem.( kiadási éve: 2022)

Figyelt kérdés
(Légyszíves azok írjanak akik értelmesen tudnak válaszolni. Köszönöm:))

#parfüm #Ariana Grande #ModVanilla #ModBlush
2023. márc. 26. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, nem szoktam parfümöt venni, drága.
2023. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Douglasban vettem meg a Mód Blush-t, de a webshopon is fent van.


A Notinoról nem rendelnék se Ariana, se luxusmárkás parfümöket, mert többen panaszkodnak rá, hogy hamisítvány.

Itt is volt valaki, aki Ari szettet rendelt, és nem volt eredeti.

Egyébként árban már nincsen olyan nagy különbség, a Notino-n is drágább már minden, mint néhány éve.

Inkább fizetek érte csak egy hangyányival többet, hogy ne verjenek át gagyi kutyulmánnyal.

2023. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a kettes válaszolónak! Megvettem a Douglasban egyébként a mod vanillát és nagyon elégedett vagyok vele:)
2023. ápr. 13. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!