Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan áll a...

Szerintetek hogyan áll a férfiaknak a septum?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok/nők véleménye érdekelne.

Tegyük fel, hogy van egy helyesnek mondható pasi és van egy septumja ami jól is áll neki (nem nagy csak egy kisebb) ez tud taszító lenni vagy annyira nem is számít, ha az összkép jó?

Elég fehér bőrű vagyok így fekete septumra gondoltam, hogy egy kicsit elsüssön így biztosan szembetűnő lessz a kisebb is (fülbevalóból is csak a feketék állnak jól nekem, a világosak nem, a fém színű kb észrevehetetlen).

Azt is olvastam, hogy 2-3 hónap mire kicserélhetem benne olyanra amilyenre szeretném, úgyis akkor derül ki, hogy tetszik e vagy sem, de ha mégsem jön be akkor ennyi idő után ha kiveszem ez össze tud forrni teljesen? :D


2023. ápr. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Tekintve, hogy az összképet brutálisan rontja...
2023. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik az arcához, akkor persze. Ebből is sokféle van ám, kerrsni kell olyat ami negy hozzád.
2023. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a férfi stílusához és jól is néz ki akkor nem zavaró.
2023. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Buzasan
2023. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem taszítana.

Ha nincs septumod,még lehet esélyed nálam; de ha van, vagy tudom, hogy valaha volt (hogy az megfordult a fejedben, hogy legyen, mert valaha volt), nem lenne nálam semmi esélyed, elvágnád az esélyeidet nálam.


1.nem tudom elképzelni,hogy ez jól nézzen ki valaki, sokszor az ilyen jellegű pirszinges fotókat ízléstelennek is találom amúgy, nemhogy nem néz ki jól, hanem még azon túltesz- bocsi)

2.feltűnősködős---ebből is látnám,hogy totál nem egyezik a gondolkodásmódunk,és ez is zavarna,nemcsak,hogy látványra nem jó.

3.Az én érzésem szerint egy igazi, nagybetűs FÉRFI nem aggadna magára ilyeneket, mert neki nincs szüksége ilyenekre.Ő maga sugározta az erőt, nem kell, hogy ilyen szerkentyűktől ijesztőnek, vagy vagánynak tűnjön; vagy ilyen jellegű divatos trükkökre sincsen szüksége.

Szerintem a pirszingek a férfiakból levonnak sajnos,bocsi.Hozzáadni semmit nem tud.

Remélem,mindent jól írtam,bocsi,ha valamit nemjól.

2023. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*sugározza azt az erőt (,és a sugározza kijelentő módban van.)
2023. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!