Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy működik vintiden a...

Hogy működik vintiden a kiszàllítás?

Figyelt kérdés
most szeretnék elsőnek rendelni,de nem tudom hogy a kiszállítás az hogy van. választható opcióknál csak a packeta home,és a packeta csomagpontot làtom,de ahogy olvastam,sokan foxpostban adjàk fel. de ugye foxpost lehetőség nincs. vagy azt külön kell megbeszélni az eladóval?és kit érint a költség ha foxpostban küldi?

2023. máj. 11. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A szállítási költség mindig a vevőt terheli. Nem is értem ez hogy lehet kérdés sokaknak.


A foxpost opció csak akkor lehetséges ha a közeledben vagy az eladó közelében van automata. Hanem csak a packetás opciókat dobja fel.

2023. máj. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az én közelmbe van automata. eddig vagy 4-5 ruhát néztem,még egyszer sem dobta fel a foxpostot. a szállítási költség meg tisztában vagyok hogy emgem terhel… csak van hogy ha packeta pontra kérem,akkor 0 ft a kiszállítás,és azt nem tudom,akkor az eladó hogy fizet a feladásért
2023. máj. 11. 04:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az eladód közelébe is van fox
2023. máj. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pl egy budapesti közelében nincs foxpost?szerintem pest tele van vele
2023. máj. 11. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A foxpost lehetőséget minden eladó szabadon ki-be kapcsolhatja. Valószínű valami miatt ő kikapcsolta, mondjuk nem esik útba, pluszban utaznia kéne miatta, packetából meg sokkal több van, neki az egyszerűbb.

Meg mondjuk az, hogy a profilján Budapest van kiírva, még nem biztos, hogy azt jelenti, hogy tényleg ott is lakik, vagy olyan helyeken jár, ahol “tele van” minden automatával.


0 Ft szállítást azért látsz néhány embernél, mert most minden eladó első eladásán szállítási akció van.

2023. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ez a packeta hogy működik?a lakóhelyemen van egy packeta pont,csak nem tudom pontosan hogy melyik lehet az,mert több bolt van abban az utcàban,de lehet a posta lesz az,mert az is azon a címen van
2023. máj. 11. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Packeta holnapját, vagy a packeta alkalmazast nyisd meg, (nálunk legalábbis) ha rákeresek, az üzlet nevét is kiírja a cím mellett. Meg az adott üzlet ajtaján is kint szokott lenni valami kis matrica, hogy packeta pont. A vinted lehet nem sorolja fel ilyen pontosan, de a packeta a saját oldalán elég egyértelműen jeleníti meg.


Ott feladáskor és átvételkor is csak arra a kb 5-6 jegyű kódra (betű és szám is) van szükséged. Amit vinteden is talán, de e-mailben 100% megkapsz, amikor megerkezik a pontra a rendelesed. Mondod a kasszásnak, hogy van egy packetás csomagod, kérni fogja ezt a kódot, és megkeresi a csomagod.


(Feladásnál meg ugyanez csak fordítva, elviszed a csomagot hogy packetás csomagfeladást szeretnél, bemondod a kapott kódot, ő meg ráteszi a matricát.)

2023. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!