Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket mi ébresztett rá,...

Titeket mi ébresztett rá, hogy meghíztatok?

Figyelt kérdés
Ekkor mennyi felesleg volt rajtatok?

2023. júl. 4. 00:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
37%

Én igazán hízásra hajlamos vagyok, ezért szingliként visszafogom az esti étkezéseket, viszont engem nem zavar a hasam, és mozgásban sem akadályoz.


Szerintem egy olyan nő mellett, aki jól főz/süt, viszonylag hamar el elhíznék. 100 kg körül vagyok jelenleg

2023. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
46%
Nekem elég hamar feltűnt a hasamon lévő háj réteg, mert hétről hétre jobban takarta el a kockákat. Az még csak pár kiló lehetett 3-4. Nem tudtam vagy tapasztaltam korábban hogy hízásra hajlamos vagyok és megtörtént velem az amit az előző válaszoló írt. A párom szakács és baromi jókat főz, lassan 2 éve pedig együtt lakunk. Mostanra rendesen megpocakosodtam mellette, de volt egy kis idő amikor azt hittem hogy csak biztos felpuffadtam a sok ételtől. Akkor lett nyilvánvaló hogy rendesen meghíztam, amikor már nem segített ha behúzom a hasam és nem tudtam tovább a puffadásra sem fogni. 103 kiló lehettem akkor szóval 16-al nehezebb mint korábban, azóta feljött újabb 5 kiló.
2023. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Fényképeket láttam magamról hízás előtti és hízás utániakat.
2023. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Egy iszogatós csajos estén felvettem egy barátnőm hastáncos ruháját. Lefotóztak benne. És hát az a kép... A részegek magabiztosságával mosolygok rajta, gondolván hogy milyen szexi vagyok. Aztán közben oldalt buggyan ki a hájam a cuccból. Elég nagy pofon volt az egómnak az a fotó.

Ízlés kérdése mennyi felesleg volt rajtam, a BMI szerint pl semennyi mert 167 cm vagyok, és akkor olyan 62 kg körül voltam. De én alapból vékony alkat vagyok, vékonyan is érzem jól magam. Úgyhogy sok volt az nekem. Most 52 vagyok, van aki szerint ez már túl sovány, de nekem meg most a jó.

2023. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Amikor a legbovebb nadragom is feszult rajtam ha mennem kellett benne. Meg fenykepeken hogy most hogyan nezek ki es korabban hogyan neztem ki. Meg mikor ruhat kellett vennem es ott volt egesz alakos tukor... Akkor voltam a 165 centimhez 64,5 borzalom, mert amugy 55-56 voltam. Szoval nekialltam. Most olyan 59 korul vagyok.
2023. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Az hogy már kicsit nehezen tudtam le húzni a megszokott S-es gyűrűket és hogy már nem 40 kilós voltam és még híztam 46 kilóra 1 év alatt ami az ujjaimon a hasamon és egy picit a combomon látszott meg és azt a 46 kilót azóta is tartom de legalább nem hízok többet viszont szeretnék úgy kb.37 kil0ra le fogyni csak nem tudom hogy hogy szóval adna valaki valami tanácsot a fogyásra úgy kb. amúgy 2 hónap alatt szeretnék le fogyni
2023. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16os anorexiás vagy, sürgősen utaltasd be magad a pszichiátriára! Ez betegesen kevés. A 46 se jó, nemhogy a 37.
dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nem jöttek rám a nadrágjaim és a hasam is elég puha lett ekkor 10 kg voltam több mint álltalába
márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mikor félrehívott az üzletvezető, hogy ha szükségem van új pólóra, akkor szóljak időben. Akkor derült ki, hogy kilátszik a hasam. Nem tudom akkor hány kiló voltam, de azóta eljátszottuk mégegyszer. Mikor kezdtem 77 kg voltam majdnem kockás hassal. Most 121.
márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!