Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki lehet venni a belőtt...

Ki lehet venni a belőtt fülbevalót 1 hónap előtt?

Figyelt kérdés
1 hete lövettem ki az egyik fülem, rà 2 napra a másikat. Mondtàk hogy napi 3x fertőtlenítsem, és egy hónap utàn cserélhetem ki. 2 hét múlva lesz egy esemèny, ahol azokat a fülbevalókat szeretném viselni, amiket vettem. Mikor lesz az az esemény, akkor 20 napja lesz már kilőve a fülem. Fájni màr nem fàj, csak amikor fertőtlenítem, akkor érzékeny mèg egy kicsit. Ha 2 hét múlva már egyàltalàn nem lesz érzèkeny a fertőtlenítéskor sem, akkor kicserélhetem? Vagy muszáj megvàrni azt a 30 napot?
2023. júl. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. 3 hónap mire gyógyul.
2023. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért 3? mindenhol 1 hónapot mondanak
2023. júl. 16. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónapot mondanak. Nekem ténylegesen 1 év volt, mire azt tudtam mondani, hogy oké. Szóval minimum 1 hónap, de inkább sokkal több szvsz
2023. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lobe vagy helix? Nem mindegy ám.
2023. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom pontosan, studex a márkàja, orvosi fém
2023. júl. 17. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

n,az több traumát okoz, mert egyrészt gagyi a fém (az orvosi fém nem implantátum minőség, max eszközöknek okés), másrészt lőtték, ami szintén jobban trancsíroz. Ha helix, azaz fenn van a porcban, akkor lehet sose gyógyul meg igazán, mert összetörte a porcot.

Ha lobe, azaz fülcimpa, akkor talán szerencsésebb leszel.

2023. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fülcimpába lőtték. Olvastam hogy a szúrás jobb, de nem talàltam olyat ahol szúrnak, plusz azt se tudom az hogy működik. Szerintem nem lesz vele baj, már egyáltalán nem fáj, simán tudom csavargatni. Az első 2-3 napban volt kellemetlen, főleg alvás utàn
2023. júl. 19. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!