Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményeket kérek modell...

Véleményeket kérek modell lányokról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Milyen modellekről?

Divatmodellek, aktmodellek, férfi, vagy női modellek?


A divatmodellek nagyon gebék. Szerintem egyáltalán nem nőiesek.


Az aktmodellek közt már vannak gyönyörű nők, de nem tudom hogy néznek ki smink és photoshop nélkül.


A férfiakat pedig én nem ítélném meg, mert jobban tudja egy nő, hogy milyen egy szép férfi.


Én az igazi nőket szeretem. Szerencsére sok szép lányt ismerek.

2010. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Legközelebb végig kellene olvasnom a kérdést mielőtt válaszolok.

A férfi modellekre vonatkozó részt hagyd figyelmen kívül.

2010. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
túl sokat hisznek magukról és annyira nem jók
2010. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer diákmunka gyanánt modellkedtem, és akkor láttam más lányok fotózását. Minden tiszteletem az övék. Nem semmi teljesítmény egy kihalt, megvilágított szobában a kamerák előtt ellazulni és újabbnál újabb pózokat felvenni. Másrészről viszont nagyon csúnyák szegények.
2010. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy volt modell barátnőm, és ő egyszerűen gyönyörű. Mikor megláttuk először a barátaimmal, akkor mindenki el volt ájulva, hogy milyen gyönyörű. Elég jóban vagyok vele, és tüneményes teremtés!

21/L

2010. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
nagyon egyformák, sajna már nincsenek olyanok közöttük, akiket meg is jegyeznének az emberek
2010. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűek..De nagyon "szerencsétlenek" is, mert mindig rajtuk csattan az ostor. A sok elhizott/ronda/besavanyodott ember állandóan az anorexiás modellekkel jön, meg hogy milyen gebék. De hát ez van. Az irigység nagy úr..
2010. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Modellekből is van elég sokféle-fajta. Vannak közöttük túlzottan soványak, de a nagy részük sztem pont oda való-mert végül is nem a modell a lényeg egy divatbemutatón, hanem a ruha... és az is tetszik, hogy nem ilyen átlag, tizenkettő egy tucat arcú lányokat tesznek a kifutóra meg a divatlapokba-sokkal érdekesebb képeket tudnak így csinálni.
2010. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kinézetileg vagy hogy gondolod? Személyiségileg sok fée van, kinézetileg is, szóval elég általánosra sikeredett a kérdés. van gyönyörű is és van olyan is aki nekem nem tetszik, alakilag is, van aki túl gebe, de van akinek elképesztő alakja van (pl victoria's secret modellek, ők mind gyönyörűek és az alakjuk is szuper) szóval így általánosságban nem gondolok semmit róluk, és aki igen, az csak általánosít
2010. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!