Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem engedik szüleim a harmadik...

Nem engedik szüleim a harmadik fülbevalót.Tüvel szúrnám nagyon fájna?Valaki le tudná irni a lépéseket?Fertőzéssel mit kell kezdeni,miket lehet elkapni?

Figyelt kérdés

#piercing #tüvelszúrás #otthoni fülszúrás #egyedül szúrn ifület #piercing szúrás otthon
2023. júl. 17. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld otthon magadnak ha nem akarsz bajt. Ha nem engedik akkor nem engedik, majd lesz annyi 18 éves korod után amennyit csak akarsz. Ilyen miatt ne kockáztass semmit
2023. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát mondjuk a szepszisre keress rá
2023. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Porcot nem fogsz tudni magadnak szúrni, húsba elég könnyű.


[link]


Ilyennel csináltam kb 15 éve, egyik fülembe 2, másikba 4 plusz lyukat. Semmi gáz nem volt.


Fertőtleníts mindenképpen valamivel, alkohol, hidrogén peroxid, sebbenzin.

2023. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik, akkor az otthon szúrtat se engedik, plusz még jól valagba is rúgnak.
2023. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szúrtam magamnak tiniként rengeteg lyukat fülbe. Vettem kanül tűt, lemostam (tini tonikkal a sok eszemmel), aztán csókolom, átszúrtam. Lassan, de nem megállva közben. Cimpát is, meg helixet is. Soha nem lett semmi bajom, azért ez nem atomfizika. (Ellenben a piercer által szúrt industrial vadhúsos lett, a tragus meg pár nap után kiesett.)

De nem értem, ha nem engedik mitől lesz jobb ha magadnak szúrod? Én is szúrattam amúgy magamnak snake bite-ot engedély nélkül, gondoltam ha már bent van csak elfogadják. Hát nem. Anyám azt mondta vagy kiveszem, vagy kitépi. Kivettem. Ma már mondjuk hálás vagyok, pont nem hiányzik 2 lyuk a számhoz.

2023. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem már van,apám ellenzi a harmadik lyukat anyámat meg megfogom győzni csak ha én megcsinálom akkor el kell fogadniuk mert a másodikot is elfogadták😅
2023. júl. 17. 22:07
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm azért
2023. júl. 17. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanez volt velem, és én is elkezdtem magamnak szurkalni. A 2-2 + lyukat a fülembe egy sima varrotuvel csináltam (nem követendő példa) es sose lett semmi baja, nagyon hamar meg is gyógyult. Lefertotlenitettem alaposan és utána is naponta többször fertotlenitettem. A porcomba is szúrtam 6 helixet (3-3 mindkét oldalba) 1 tragust meg 1-1 conchot mindkettő fülembe, azt már piercing tűvel csináltam, gyogyszertarba lehet kapni és azoknak se lett baja. A piercer altal szúrt migrén piercinggel azonban megszenvedtem elég rendesen, szóval ki tudja. Lehet rendelni fülbevaló lovo cuccokat is, fülcimpaba érdemes azzal próbálkozni
2023. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Barátnőm magának szúrt pc-t orrba meg asszem fülbe is. De rendes tűvel, fertőtlenítve.

Inkább szerválj magadnak egy pc szúró készletet, tűt, fertőtlenítőt. Még egy fülbelövő pisztoly vagy mi a neve is jobb mint egy átlagos varrótű.



Ha pedig elfertőződik,

Hát az gatya. A fertőzés súlyosságától függ a kezelése. De kell egy üveg gyógyszertári alkohol is, nem tudom kiadják e.

2023. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!