Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek valahogy alacsonyabb? 16l

Lehetek valahogy alacsonyabb? 16l

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés tudom lehet engem hülyének nézni. Csak normális válaszokat kérek!


165 cm-es lány vagyok (tudom ez sem túl magas, de szeretnék még alacsonyabb lenni). a környezetemben lévő lányok mind ilyen 150 cm körül vannak és szinte abból áll a személyiségük hogy ők milyen picik. Ezt egy idő után elég idegesítő tud lenni. Utálok kitűnni közülük.


De az már kicsit nehezebb amikor magassarkúban akarok menni és akkor meg úgy nézek ki közöttük mint egy óriás.


Van valami mód arra hogy alacsonyabb legyek?

Vagy legalább kisebbnek nézzek ki?



2023. aug. 13. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem így szépnek magam
2023. aug. 13. 22:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress új barátnőket. Veled egy magasakat.
2023. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el a 150 az nagyon alacsony es hulyen nez ki,ne akarj olyan kicsi lennk,gyereknek fogsz tunni ha mar felnott is leszel
2023. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd nőnek még ők is, ne félj. Te is konkrétan pici vagy.
2023. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lány tesóm 170cm és osztálytársai 150cm se. Akkor gondolhatod mennyire kitűnik közülük főleg hogy lány is. Őt kicsit sem zavarja a mérete tök jól el van a barátaival és egyik barátját sem érdekelte, hogy milyen magas.


Ne akarj kisebb lenni főleg hogy még csak 165cm vagy nem 170. Teljesen elfogadható testmagasság a tiéd úgyhogy ne akarj kisebb lenni mert a barátaidnak nem tetszik. Akit ez zavarja annyit se ér.

2023. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem az a baj inkabb, hogy kövér vagy?
2023. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd ezt a butaságot.
2023. aug. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 165 cm teljesen átlagos, sőt még alacsonynak is mondanám. Hidd el teljesen ideális a magasságod, valószínűleg valahol mélyebben van a probléma ha ennyire utálod magad egy ilyen dolog miatt. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, ezen úgy sem tudsz változtatni.


(üdvözlettel, egy 178 centis lány)

2023. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!