Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki az olcsóbb órát választan...

Ciki az olcsóbb órát választani, mert az jobban tetszik?

Figyelt kérdés
Egy fekete Hamilton Longines Conquesttel szemben. Felvettem mindkettőt, de az L. egész egyszerűen nem tetszett magamon.

2023. aug. 16. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem ciki.

2. Eleve az emberek 99%-a tojik az órádra.

2023. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. De ha zavar, válassz egy 3-at
2023. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki a drágábbat választani, ha más tetszik. Nagyon cringe vagy.
2023. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

El kell hogy keserítselek: rajtad kívül a kutya nem foglalkozik az óráddal.

De ha foglalkozna is, honnan tudná hogy mi helyett választottad azt, ami rajtad van?

De Hamiltonban is van 200K-s és egy millás óra is.

Az már csak szubjektív vélemény, hogy szerintem a Hamilton órák 90% kifejezetten ízléstelen, hivalkodó, ronda.

2023. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikibb a drágábbat venni csak mert drágább.
2023. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból nem számít az óra ára. Mármint most nem azt mondom hogy vegyél 5 ezres noname órát, mert az lehet nem lesz tartós, viszont amúgy annyira édesmindegy. Nem fog senkit sem érdekelni, hogy most többszáz ezres órád van vagy 30 ezres. Max. azt érdekli, aki ért az órákhoz, gyűjti őket, stb. Viszont amúgy hidd el, amúgy senkit sem fog érdekelni.
2023. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Az óra mutassa az időt,ez a funkciója. Nekem egy 2000 forintos decatlonban vett órán van,az sem érdekel senkit,ha nem kések el sehonnan.
2023. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt...figyu. Egyik sem képvisel befektetést, így marad az élvezeti értéke.
2023. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy fekete Hamilton karóra sokkal egyedibb, mint a milliószor megismételt, unalmas, tipikus, ötlettelen és egyhangú 'Conquest.


Jobban is érzed vele magad, meg egyedibb, különlegesebb is. Nem értem, hogy mi itt a kérdés...

2023. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!