Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a parfüm, ami...

Melyik az a parfüm, ami nagyon népszerűnek számít de te szinte rosszul vagy tőle?

Figyelt kérdés

Ha nem is vagy rosszul, de nagyon nem tetszik holott sokan szeretik az adott parfümöt. Persze ízlésen nem vitatkozunk, mindenki maga dolga, csupán kíváncsiságból kérdezem. Például több barátnőmnek nagyon tetszik Carolina Herrera: Good Girl, de egyszerűen nem értem, miért vannak oda érte. Egy másik barátnőm meg majdnem öklendezett, amikor megszagolta a Cloud parfümöt (Ariana Grande). :)

Szóval csak kíváncsiságból, számodra melyik az a parfüm, aminek egyszerűen nem érted a népszerűségét?



2023. szept. 13. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Chanel No1 egyáltalán nem jön be, sőt én büdösnek érzem.
2023. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Armani - Sì

Rettentő elcsépelt már, és kb. az összes rosszindulatú, egoista nő ezt használja a környezetemben.

Röhej, hogy mind ezzel az ártatlanka pézsmás szaggal palástolják, mekkora kígyók. 😂

2023. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ariana Grande - Thank U, Next - Ez a Barbie baba szagú műanyag kókusz nagyon nem jön be. Mellé olyan, mintha kapor is lenne benne. 🤮

Mások is megjegyezték már, hogy mennyire büdös, meg hogy nem lehet, hogy romlott parfümöt van rajtam. Sajnos alapból ennyire rossz.

Ma már csak riasztónak használom, amikor nem akarok anyámmal összeveszni. Mert amikor felfújom, ő se bír megmaradni a közelemben. 🤣

2023. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, a Sí 😀 Nem az, hogy rossz, de tényleg úgymond tucatillat.
2023. szept. 13. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Good Girl
2023. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Good Girl volt nekem is az első, ami eszembe jutott, szeretem az édeset de az valamiért émelyít. A La vie est la belle sem tetszik és a híres Chanel-ek sem. Ja meg a Pink sugar, attól konkrétan hányingerem van.
2023. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Pink Sugar valóban ütős, főleg ha rengeteget fújt magára az illető, és a munkahelyen vagy a buszon nem tudod nem érezni. 😅
2023. szept. 13. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Good Girl nekem is. Azt kimondottan büdösnek érzem. De szvsz a ffi parfümök közt sokkal több a rossz.
2023. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az Olympéa émelyítő.
2023. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
A túlzottan használt. Az borzasztó.
2023. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!