Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmös csajok,hogy tapostátok...

Körmös csajok,hogy tapostátok ki az utatok?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve kezdtem neki próbálkozni a körmözésnek,sokat gyakoroltam,sokak szerint kb szalon munkát végzek és én is büszke vagyok rá,viszont elég nehéz hátterem van,és a jelenlegi munkahelyemen több műszakban foggalmam sincs hogyan kezdjek vagy milyen tanfolyamnak kezdjek neki amit tudnék mellette csinálni? Illetve hogy mi ennek az útja módja, hogy hivatalosan csinálhassam?

2023. szept. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Tanfolyamot végeztem, majd dolgoztam egy szalonban meg mellette egy reklámfotósnak. Aztán a pasim nyitott egy szalont, fodrászattal, kozmetikával, most itt vagyok. Ha már dolgozol, akkor legyen egy jó Insta oldalad, sok jó fotóval.
2023. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én sztorin nem annyira átlagos és szerencsés is voltam tudom jól. Nekem anya is műkörmös és kislány koromban eldöntöttem már, hogy én is ezt akarom csinálni. Sokat tanított már otthon úgy mentem érettségi után a tanfolyamra, hogy már rengeteg mindent tudtam. Aztán egy darabig anya mellett körmöztem, megosztottuk a szalont, az eszközöket, az alapanyagokat. Aztán a saját szalonom beindításában is sokat segített, anyagilag is. (Már visszaadtam neki, kölcsönbe kaptam)
2023. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Magyarul valaki fizesse neked.
2023. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, ez azért így túlzás, ismerek olyan nagyon profi, szakmailag elismert kollégát, aki hitelt vett fel a szalon beindításához. Meg már spórolt előtte is, asztalt bérelt szalonban. Úgy is el lehet kezdeni, de abból jóval kevesebbet kapsz kézhez.

Tényleg nem könnyű beindítani, csak egy jó asztal százezres tétel, a csiszológép vagy a lámpa is tízezres nagyságrend és akkor kanapé, amire le tud ülni a vendég, szőnyeg, díszítés, meg a rengeteg kicsi eszköz, alapanyag, na ott meg a sok kicsi sokra megy. Összességében milliós tétel beindítani egy saját szalont.

2023. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!